Ardamax Keylogger 5.2 TR Full + Serial + Patch

fixblue

Yeni üye
19 Eki 2007
6
0
Tamam hocam sıkıntı yok ama log gelme sürelerini sonradan değiştirebilme şansımız varmı?

alcn96

Yeni üye
4 Tem 2013
21
0
Polatlı
kardeşim sana zahmet olmazsa bu virüsü karşı tarafa nasıl yollarız onu da anlatabilirmisin :)
şimdi çünkü adama direk installer atarsak adam anlar açmaz
bu install'i adama gizli olarak nasıl atabiliriz bir dosyaya nasıl sıkıştırabiliriz onu anlabilirmisin
yada bir örnek video yollaya bilirmisin ?

fixblue

Yeni üye
19 Eki 2007
6
0
Hocam ekran görüntüleri süper geliyyo tıkır tıkır hiç sıkıntı yok. ama key logları çok sıkıntılı çok az geliyor ve şifre şu bu hiçbiri daha gelmedi. Arada bir konuşmaların bi kısmı geliyor. Benimle bile konuşmalarının bi kısmı geliyor. Ama ekran görüntülerin 10 numara hiç kaçmıyo. Sebep nedir acaba? key loglarını daha sağlıklı alabilirmiyim?

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
kardeşim sana zahmet olmazsa bu virüsü karşı tarafa nasıl yollarız onu da anlatabilirmisin :)
şimdi çünkü adama direk installer atarsak adam anlar açmaz
bu install'i adama gizli olarak nasıl atabiliriz bir dosyaya nasıl sıkıştırabiliriz onu anlabilirmisin
yada bir örnek video yollaya bilirmisin ?

adını değiştir oluştuturken simgesini değiştir. flashına autorun 'lı oalrak koy. bir sürü şekli vardır bunun.

Hocam ekran görüntüleri süper geliyyo tıkır tıkır hiç sıkıntı yok. ama key logları çok sıkıntılı çok az geliyor ve şifre şu bu hiçbiri daha gelmedi. Arada bir konuşmaların bi kısmı geliyor. Benimle bile konuşmalarının bi kısmı geliyor. Ama ekran görüntülerin 10 numara hiç kaçmıyo. Sebep nedir acaba? key loglarını daha sağlıklı alabilirmiyim?

o sorunu henüz bende aşamadım. neden öyle olduğunu bende çözemedim eğer çözeniniz varsa bizede söylesin :D

port açmak gerekiyor mu port bölümü varda

hayır port açmak gerekmez.

cengiz73

Yeni üye
19 Tem 2013
1
0
Registration daki key felan girdim olmad '' REGİSTRATİON CODE OR NAME İS İNVALİD. PLEASE CHECK ALL FİELDS '' böyle bir hata verdi ?

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul

vatancity

Katılımcı Üye
18 Eki 2012
647
0
ERZURUM
Süper Bir Paylasım umarım Becerebiliriz Bunuda Beceremeyeceksek Ölelim Bence , Klavyene Sağlık Tesekkurler Üstadım

cupidx

Yeni üye
31 Ağu 2009
1
0
bende bunun 4.0.1 versiyonu var. gizli modda takılı kaldı. CTRL+ALT+ shift + H ye basıyorum çıkmıyor.
hide tray icon u da seçmiştim. ama o tuşlara basınca eskiden açılıyordu. acaba program kayıp mı oldu?
ama program ekle kaldırda hala var şimde. ne yapmak gerek?
eskiden yakaladıklarını silmeden yeniden yükleme mümkün değil, daha önce de olmuştu, yeniden yükleyince eskiler gitti. nasıl geri getiririm bu programı?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.