Ardamax Keylogger 5.2 TR Full + Serial + Patch

ylmz90

Üye
22 Şub 2008
185
0
Ben Ardamaxda Server oluşturdum arşive aldım sakladım bende ardamaks programı açık sağ tıklıyorum logs diyorum bilgisayarda yazdıklarımı gösteriyor ben serveri açmadığım halde bu tuzak olabilirmi ?

bastalavista

Uzman üye
18 Ağu 2011
1,029
0
Ev
Bunu Tw Üzerinden Yapacak Arkadaş Özelden Mesaj Atsın Ulan Birşeyi 3 Gün Uğraşıp Yapamadım Ya Bu Bozuk Ya Ben Bozuğum Sinir Krizine Giriyorum Her Denemede Tıklıyorum Hiçbir Şey Olmuyo Okadar Ne Program Açılıyo Ne Bişey Oluyo Uğraştığımla Kalıyorum........

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
Ben calıstıramadim.

herşey resimlerle en ince ayrıntısına akdar anlatılmış ben çalıştırmadım diyosun sorun nerde onu söyle daha iyi yardımcı olabiliriz.

Ben Ardamaxda Server oluşturdum arşive aldım sakladım bende ardamaks programı açık sağ tıklıyorum logs diyorum bilgisayarda yazdıklarımı gösteriyor ben serveri açmadığım halde bu tuzak olabilirmi ?

sağ alttaki ardamax senin bilgisayarının loglarını tutar oluşturduğun server attığın kişinin loglarını tutup senin e-postana gönderir o sağ alttaki ardamaxın loglarını tutmamasını istiyosan ayarlarına girip birazcık karıştırman yeterli.

Bunu Tw Üzerinden Yapacak Arkadaş Özelden Mesaj Atsın Ulan Birşeyi 3 Gün Uğraşıp Yapamadım Ya Bu Bozuk Ya Ben Bozuğum Sinir Krizine Giriyorum Her Denemede Tıklıyorum Hiçbir Şey Olmuyo Okadar Ne Program Açılıyo Ne Bişey Oluyo Uğraştığımla Kalıyorum........

sorunun nerde olduğunu söylersen daha iyi yardımcı olabilirim.

hacker1180

Yeni üye
2 Şub 2012
50
0
Ardamax Keylogger 4.0 Setup
Please download the latest version.
Diye bir hatayla karşılaşıyorum 1 hafta önce kurup çalıştırmıştım sonra programı sildim Şimdi Tekrar yükleyemiyorum

bastalavista

Uzman üye
18 Ağu 2011
1,029
0
Ev
Sorun Çorba Gibi Olması Serverin Nerde Olduğunu Zor Buldum + Ben Kurmadım Daha Doğrusu Kuramadım Bunu Kurmak İçin Zaten Prof Olmak Gerekiyo Arkadaş Yüklendi Tmm Server Yok Ortalıkta Tmm Buldum Yolladım Gmail Falan Yazmadım Nereye Geliyo Tmm Onuda Buldum Ulan 4 Gün Oldu Atalı Hiçkimsemi Açmadı Hiçbişi Yok Ne Gelen Var Ne Giden Her Gün Bakıyorum Log Falan Yok !! Arkadaşlar Onlarıda 2 Saatte Buldum Hemen Değil Yani K.G Hepinize Ama Ben Tavsiye Etmiyorum Kesinlikle.

hacker1180

Yeni üye
2 Şub 2012
50
0
Bu nasıl bir sabit konu ya ilgilenen yok bilgi veren yok ne zaman güncellenicek Güncelleme gelmicekse kaldırın şu konuyu sabitten

tempatik16

Üye
23 Eyl 2013
225
0
Kostarika
Kurulum hata

SELAMLAR güzel bir anlatım olmuş rar dan çıkardım (install_akl)kur tıklayınca (please dowload the latest version.) uyarısı verip satın alma mızı istiyor bunu düzeltirmisin güncel link verirsen iyi olur.

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
Ardamax Keylogger 4.0 Setup
Please download the latest version.
Diye bir hatayla karşılaşıyorum 1 hafta önce kurup çalıştırmıştım sonra programı sildim Şimdi Tekrar yükleyemiyorum

programın yeni sürmü çıktığı için yeni sürümü indirip kurmanı istiyor fakat bende onu araştırıyorum yaklaşık 1 haftadır ama bulamyıorum buluğumda güncelleyeceğim.

Sorun Çorba Gibi Olması Serverin Nerde Olduğunu Zor Buldum + Ben Kurmadım Daha Doğrusu Kuramadım Bunu Kurmak İçin Zaten Prof Olmak Gerekiyo Arkadaş Yüklendi Tmm Server Yok Ortalıkta Tmm Buldum Yolladım Gmail Falan Yazmadım Nereye Geliyo Tmm Onuda Buldum Ulan 4 Gün Oldu Atalı Hiçkimsemi Açmadı Hiçbişi Yok Ne Gelen Var Ne Giden Her Gün Bakıyorum Log Falan Yok !! Arkadaşlar Onlarıda 2 Saatte Buldum Hemen Değil Yani K.G Hepinize Ama Ben Tavsiye Etmiyorum Kesinlikle.

sen en sonda oluşturduğunda zaten karşında çıkar hemde ben resimlerde demişim zaten belgelelerimde oluşur diye resimlre bakarsan zaten kolaylıkla kurup yaparısn bunu yapmak için prof olmak gerekmiyo herşey ayrıntılarıyla anlatılmış orda resimlerin aralarındaki yazıları oksuydın zaten e-postayı enreye yazman gerektiğinide bilirdin serveri sen yedirememişsen benim suçum ne?

4.0.3 sürümü cıkmıs lutfen güncellermisin

bende onu araştırıyorum.

Sadece test mailini gönderiyor.

devamıda gelir serveri yedirmede başarılı olursan.

Bu nasıl bir sabit konu ya ilgilenen yok bilgi veren yok ne zaman güncellenicek Güncelleme gelmicekse kaldırın şu konuyu sabitten

ben ilgileniyorm güncellme gelicek ki kaldırılmıyo biraz sabretmen yeterdi. bende oınu arıyorum zaten bulsam hemen paylaşacağım.

SELAMLAR güzel bir anlatım olmuş rar dan çıkardım (install_akl)kur tıklayınca (please dowload the latest version.) uyarısı verip satın alma mızı istiyor bunu düzeltirmisin güncel link verirsen iyi olur.

sürüm güncellemesi sitiyor kouyu takipte kalın güncellendiğinde başlıkta düzeltilecektir.

Konu Güncellersen Sana Zahmet :)

bulduğum zaman anında.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.