Ardamax Keylogger 5.2 TR Full + Serial + Patch

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul

özel mesaj atmanız halinde şifre veririm.

Winrar şifresi ? .s

özel mesaj atmanız halinde şifre veririm.

Msj atamıyorum winrar Şifresi ne ?
Ginede Teşekkürler ..

mesaj atabilcek seviyeye gelmeniz dileğiyle.

Rar sifresi ne acaba ?

konuda yazmışım özel mesaj atman gerek

Teşekkürler rar sifresini verebilirmisinz...

özel mesaj atman gerekli

rar sifersi ver kardes

sende bildiğimz post kasmışsın.

post kasmışsın //İHBAR

Teşekkürlerrrr rrrr

post kasmışsın //İHBAR

Teşekkürlerrrr rrrr

post kasmışsın //İHBAR

emsalt

Yeni üye
30 Eyl 2013
15
0
merhabalar.

benim bir sorum olacak bir iki pcye sızmak ve istediğim birkaç bilgi var bunu yapabilecek birini arıyorum ve ücret karşılığında tabi eğer yapabilirim diyorsanız bende işi anlatacağım ve 2.3 binlira gibi bir rakam ödeme yapıcam karşılığında.

emsalt

Yeni üye
30 Eyl 2013
15
0
merhabalar.

benim bir sorum olacak bir iki pcye sızmak ve istediğim birkaç bilgi var bunu yapabilecek birini arıyorum ve ücret karşılığında tabi eğer yapabilirim diyorsanız bende işi anlatacağım ve 2.3 binlira gibi bir rakam ödeme yapıcam karşılığında.

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
merhabalar.

merhabalar.

yardım bölümüne açarsanız mutlaka talibi kişiler çıkacaktır.

TranquiLa

Yeni üye
2 Eki 2013
27
0
Arkadaşım yeniyim ben 20 mesajım yok. siz bana atarmısınız winrar şifresini ? Teşekkür 'ümü verdim :)

dhtlu

Yeni üye
23 Nis 2013
30
0
evet aynen öyle.

buyur kardeşim winrardan çıkan *.exe nin sonucu: https://www.virustotal.com/tr/file/...cd68a9467e9a816371933830/analysis/1378201839/

açıkca bi kurban kasma taktiği yapmışsın. //İHBAR

Belgelerim klaösründe Install.exe diye bi dosya oluştu onu karşı tarafa atıcaksın.

kardeşim sen resimde anlatılanalrın dışına çıma eksiksiz ve tam yap belgelerimde Install.exe diye bi dosya oluşur onu karşı tarafa at tamamdır.

Bak kardeşim Ben Eyer Sazan Avı taktiği Yaparsam TURKHACKTEAM da yapmam
Çünkü Çakal Çakalı Yemez
iki Dosya Elbbette Virüslü Olucak Nedeni Kendisi Keylogger Fabrikası
+Ücretsiz sürüm yani virüs Çıkması Normal zaten Videoda Kendi Bilgisayarımda Açtım Seni ASALAK Olsa Bana Olurdu Birdaha Yorum Yapmadan Önce İyi Düşün

fudayl24

Yeni üye
29 Eyl 2013
22
0
Usta Bnde Yeniyim forumda 20 msjım yok teşekkürünü verrdim rica etsem msj olarak atarmısnz winrar şifresini * :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.