Ardamax Keylogger 5.2 TR Full + Serial + Patch

er764

Yeni üye
8 Eki 2013
2
0
güzel paylaşım denicem denettircem :p ama mesaj atamıyorum 20 mesaj olmadıgı ıcın bana sifreyi gonderirmisin msj olarak

emreekaya32

Yeni üye
16 Eki 2013
1
0
çok çok teşekkür ediyorum kardeşim. Rica etsem rar şifrsibi verebilirmsin. ya da blen arkadaşlar özelden b ulaşabilirlerse ÇOK ACİL . Lütfen ÇOK ACİL.

Glorp

Yeni üye
16 Eki 2013
1
0
Kardeşim ben mesaj atıcam ama 20 tane mesaj gerek mi ne diyor bana gönderirmisin şifreyi lütfen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.