Ardamax Keylogger 5.2 TR Full + Serial + Patch

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
kendi bilgisayarınıda izleyebilirsin farklı bilgisayarlarıda ama kendi bilgisayarını izliceksen virüsü yapıp pcni kastırmana gerek yok hatta sadece kendi pcni izliceksen patchleyip seriallemeye bile gerek yok

SanalTurk11

Katılımcı Üye
16 May 2013
308
0
29
Kütahya
İndiremiyorum google chrome virüslü dosya diye hata veriyor ne yapmalıyım gerçi soruma bak internet explorerdan indiriyorum hahaha :D

Malesef ki ie de hata verdi çözümü bilen ? :RpS_cursing:

Son düzenleme:

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
Yaptım ancak msnye mesaj gelmiyor. Doğru bir şekilde girdiğimden eminim msnmi sorun ne olabilir ?

hotmail hesaplarına loglar gelmez gmail kullanmayı dene.

İndiremiyorum google chrome virüslü dosya diye hata veriyor ne yapmalıyım gerçi soruma bak internet explorerdan indiriyorum hahaha :D

Malesef ki ie de hata verdi çözümü bilen ? :RpS_cursing:

sakla vardır sil vardır saklaya tıklarsan indirmeye devam eder.

KaFDeR

Kıdemli Üye
4 Ocak 2012
3,106
0
kendimi zor tutuyorum şu anda biliyo musun? ben onu siteden tarattım bakarsan yukarı indirme linkini görürsün buda demekk oluyoki direk ordan tarattım tarama sonuçlarına gelince:

ilk tarama 24-02-2013' de 2'nci taram bugün yapılmış buda virüs yapan bi program olduğu için içinde virüs görülmesi çok normal birşey. 47/43 az bile daha çok antivirin görmesi lazım sen bunalra takılma devam et. virüs olmadan hack olmaz gibi bişey.

bilmeyene olmaz. senin bilgisayar kaç kişinin elindedir şimdi Allah bilir. neyse server gömmüş atmışsndr kim bilir. Kolay gelsin

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
bilmeyene olmaz. senin bilgisayar kaç kişinin elindedir şimdi Allah bilir. neyse server gömmüş atmışsndr kim bilir. Kolay gelsin

Tartısma ortamı yarattıgınız mesajlarınız sılınmıstır.konu paylaşımları tarafımdan kontrol edılmıs olup,sabıte alınmıstır.konu paylaşımında dıs baglantı soz konusu degıldır her ıkı konuda tarafımdan onaylıdır.Gereksız yorumlarda bulunup konuyu kırletmeyın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.