Ardamax Keylogger 5.2 TR Full + Serial + Patch

vanhack65

Yeni üye
29 May 2013
3
0
herşey tamamda Registration name: bölümündeki boşlukları verdiği gibi dolduruyorum ama kodlar yanlış diyo bi yardımcı olurmusunuz.

vanhack65

Yeni üye
29 May 2013
3
0
arkadaşlar registration name : bölümünde ikisinide verdiği gibi dolduruyorum ama kod yanlış diyo yardımcı olurmusunuz

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul

Dnzkygsz

Yeni üye
22 May 2013
43
0
Ulan ben kendime atmışım birsürü fotoğrafımı çekmiş görünce çok şaşırdım hacı ben bunu arkadaşlarıma nasıl atıcam ayrıntılı anlatırsan sevinirim

Dnzkygsz

Yeni üye
22 May 2013
43
0
Hacı bunu nasıl arkadaşıma atabilirm herşey tamam.Sanırım kurarken kendi msn mi yazdım diye böyle oldu yada bilmiyorum nasılsa işte

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
Hacı bunu nasıl arkadaşıma atabilirm herşey tamam.Sanırım kurarken kendi msn mi yazdım diye böyle oldu yada bilmiyorum nasılsa işte

o belgelerimde görünen dosyayı arkadaşlarına atıcaksın onlar açıcak sen açmıcaksın.

Ben herşey yaptım fakat mikrofon, görüntü ve resim almıyor? (PATCH YAPTIM)

o geri geldiğimiz kısımda mikrofonu nasıl açıyosak o şekil hepsine bak açık olsun başka yaralarına elleme.

Voeyla

Yeni üye
29 May 2013
12
0
Ben gayet güzel buldum fakat kendi bilgisayarımı kurban alınca hiç güzel değil :(.

col543

Üye
24 May 2013
165
0
30
C://
yaw arkadaşım iyi güzelde şu remote kurulmu e-posta test yerini açıklayıcı olarak anlatırmısın acil

mihe47

Yeni üye
3 Haz 2013
1
0
teşkkürler de bi sorum olucak birinin dosyayı açtığını nerden anlayabiliriz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.