Ardamax Keylogger 5.2 TR Full + Serial + Patch

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
registration bilgilerını okuyamıyorum biri yazabilr mı

winrarı indirirsen not defterinin içinde var bilgiler.

güzel paylaşım fakat bunu karşıdaki kişinin pc sine nasıl atıcaz onu anlamadım.

virüsü yapınca belgelerimde ınstall çıkıyo ya onu winrarlayıp yada winrarlamadan karşı tarafa atıcaksın adam açıcak bu kadar.

ben bunu yapamıyorum registration Name ve Registration Keyi kabul etmıyor lutfen yardım

patchlemeden kabul etmez patchlemeyi dene ben boşuna keyfimden patchlemiyorum demi? bi sebebi varki patchliyorum bo rununu şu ana kadar en azıdan 80 kişi söyledi 80ide patchlemeden yaptıkları için patchlersen serial kabul eder.

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul

NickBro

Yeni üye
27 Haz 2013
36
0
bursa
bunu sitenin giriş kısmına nasıl koya bilir yardım edermisiniz giriş yapmayı deneyip girmicek bana şifre gelicek nasıl yapabilirim bunu ben

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
serial girdim hata verdi yardım edermisiniz

yazıları dikkatli oku satır aralarındaki patch yapmadan serial kabul etmez patch yaparkende programın kapalı olduğuna dikkat et

herşeyi yaptımda son dedim eee şimdi virüs nerde nasıl onu millete atıcaz :)
virüs belgelerime geliyor onu winrarlıcaksın millete atıcaksın.

bunu sitenin giriş kısmına nasıl koya bilir yardım edermisiniz giriş yapmayı deneyip girmicek bana şifre gelicek nasıl yapabilirim bunu ben

öyle bişey apamazsın eskiden vardı activex denetimyle mümkündü ama artık antivirüslerde buluyoru onu imkansızlaştı gibi bişey

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.