Ardamax Keylogger 5.2 TR Full + Serial + Patch

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
Patchledim ama olmuyor Registration name ve key i kabul etmiyor

patchlerken rogramın kapalı olmasına dikkat et sağ alttan açık olup olmadığına bak açıksa kapat tekrar patch ve sserial işlemini yap.

yaw herşeyi yaptim enter regestration key çıkmıyor ? sağ tıkladığımda

youuninstaller programı ile programı kaldır tekrar işlemleri yeniden yap ve işlemleri yaparken antivirüsünü kapat.

By Janke

Üye
15 May 2013
150
0
İzmir
patchlerken rogramın kapalı olmasına dikkat et sağ alttan açık olup olmadığına bak açıksa kapat tekrar patch ve sserial işlemini yap.

youuninstaller programı ile programı kaldır tekrar işlemleri yeniden yap ve işlemleri yaparken antivirüsünü kapat.

senin dediğinle alakası yok sorunun. çözdüm :RpS_thumbsup:

dj-pirdeniz

Yeni üye
21 Eyl 2008
5
0
arkdaslarım uzun zaman oldu bu ıslerle ugrasmayalı bizim zamanımızda da buna benzedı:) gönderirdik ozamanlar pek antıvurus programları algılamazdı yerdı kurban sımdı zor goruorumkı..benım gibi yaslı bırıne yardım edecekmı bun genclerımız..ben olusturduktan sonra karsı tarafa nasıl gondercem bunu?antıvurus programı bulursa rezıl olurum..nasıl yaapacam yardım edın bunu nasıl yedırecegız??dostlarım

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
dostum hallettık sımdı elımızde ..bunu nasıl göndermemı tavsıye edersınız ?facedenmı? skypıdenmı? neyden?vee su halıyle vurus programı algılarmı???

virüs programı tabikide algılar nerden göndereceğinde fark etmez ama winrarlaman gerek .exe dosyaları yüklenemeiyo zaten ayrıce winrar şifre koy çünkü facebooktan mesajdan dosya yolladığında onda önce vrüs taramsı yapılıyor ona göre şifre koyarsan winrar şifreyi kıramayacağı için virüs taraması adımınıda atlayacaktır :)

dj-pirdeniz

Yeni üye
21 Eyl 2008
5
0
ben gönderdim güzel oldu :D ama acmıo ısyerınde evde acarım dıo yukle demıs dıe:D bende dedım yukla bısıy olmaz evdede ayrı atarım ınat ettı evde acacam dıo:))

astay123

Yeni üye
8 Eki 2010
26
0
ben gönderdim güzel oldu :D ama acmıo ısyerınde evde acarım dıo yukle demıs dıe:D bende dedım yukla bısıy olmaz evdede ayrı atarım ınat ettı evde acacam dıo:))

bende inat ettim :D yacam illa forumda bazıları Tw ver yaayım diyoda Gördüğüm videolardan sonra güven olmuyo güvenilir insan arıyorum öğreticek anca forum yetkilileri yardım ı dokunur gibime gleiyo

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
astay123 karşı pcnin antiviürüsnü kapattır ne türlü olursa olsun antivirüsü kapattır dosyayı winrarla winrarlerken şifre koy öyle yolla adama.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.