Ardamax Keylogger 5.2 TR Full + Serial + Patch

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul

Serialler çalışmaktadır kırıldığında söylerseniz güncellerim. Programın arayüzü türkçedir ve aynıdır o yüzden yeni anlatım yapmaya gerek duymadım.

Aktif Etme - Serial

1- Programı çalıştırın.

2- Görev çubuğunda bulunan logosuna sağ tıklayıp, "Enter Registiration Key" şıkkına tıklayın.

3- Bu bilgileri girin.

Name : ExiledPHx
Key : A81U-9E4V-UVK8-C8P5

4- Aktif edildi.

Aktif Etme - Patch

Aktif etmek için patch 5.2 sürümü için bulunmuyor. Ancak 4.2 için ; https://www.turkhackteam.org/trojan-ve-virusler/1104571-ardamax-keylogger-4-3-6-full.html

Anlatımı kendi ellerimde yazdım ama serial key alıntıdır

Moderatör tarafında düzenlendi:

tskucuk31

Yeni üye
23 Nis 2013
2
0
kardes sorun var

ben keyloggerı yanlıslıkla kendım actım nasıl sılıcem cok pıs e posta kasyıro

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
bana bi keylogger yapmamda yardımcı olurmusunuz daha yeniyimde arkadaşlar

kardeş resmilerde herşey anlatılmış ordan baka baka yapmayı dene yapamazsan gel sorun bildir neresinde takıldın?

ben keyloggerı yanlıslıkla kendım actım nasıl sılıcem cok pıs e posta kasyıro

AV indir tarat bilgisayaını bulur siler

kardeş ben bunu açtım deneme amaçlı bana bulaştı ben bunu nasıl çözcem :D

senin içinde aynı şey geçerli AV(Anti-Virüs) indir tarat siler

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
tskler guzel paylasım

post_thanks.gif
butonuna basman yeterli.

Son düzenleme:

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
____@______@______@______@____
___@_________@__@_________@___
___@___________@___________@__
____@______paylaşım ________@___
_____@_______için__________@____
______ @___tesekkurler_____@_____
________ @_____________@_______
___________@________@_________
_____________@____@___________
________________@______________

nicoras

Yeni üye
17 Ara 2006
7
0
hocam teşekkürler kullanımı basit kur bırak bi sürüm ancak başka bir blg yi takip edebilmem için server nasıl oluşturup gönderebilirim ..??

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.