Arkadaşlar doxlanıyorum yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mmogluk57

Yeni üye
17 May 2016
45
0
Arkadaşlar yalan söylemeden konuya giriyorum yabancı bi forumda bitane adam dolandırdım 100$ bitcoin ve adam ip adresim var şuanda beni doxlamaya çalışıyor ip adresinden 500$ da ödül koydu doxlayanabilene . Adam hani harbici cidden business man . Yardım lütfen

mmogluk57

Yeni üye
17 May 2016
45
0
Dostum çok pişmanım adama geri vermeyi teklif ediyorum reddediyor. Cidden gözünü başka bir şey görmüyor . Bu arada dox adresimi telefon isim bulma falan

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
64
İstanbul
Yalan söylemediğin için teşekkür ederiz. Çünkü en nefret ettiğim şeydir yalan.
Mevzuya gelince, benim gözümde çok büyük bir hata. Ne demek dolandırdım ? 100 dolar bir de. Bu konuyu kapatıyorum,umarım seni bulurlar cezasını çekersin.
Son olarak, takibe aldım thtde bir kişiyi değil kandırmak şüpheli mesaj at hesabını sınırsız uzaklaştırırım buradan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.