Atatürk neden sag eli gögsünde poz vermiştir? - ıı

sulocan20

Yeni üye
5 Tem 2012
43
0
Denizli
Bozkurt komutanımız atatürk'e hakaret etmeden,edebiyle, adabıyla doğruları açıklamıştır.Öncelikle kendisine çok teşekkür etmekteyim.atatürk masondur demek hakaret etmek değildir.atatürk'e mason demek hakaret diyenlere şunları söylemek istiyorum.

1- Bozkurt komutanımızın yaptığı bu çalışmaya tekrar baksın.Hakaret var mı gözden geçirsinler.Zaten hakaret yok.

2- Bozkurt komutanımızın yaptığı bu çalışmada hakaret olsaydı Üst Düzey Yöneticilerimiz mutlaka müdahale ederdi.Ortada müdahale edilecek bişey göremiyorum şahsen.

3- Herkes düşüncesinde özgürdür.Birbirimizin düşüncelerine saygı duymak zorundayız.

4- En önemlisi ise;lütfen objektif olunuz.

Son düzenleme:

sulocan20

Yeni üye
5 Tem 2012
43
0
Denizli
O zaman üzerine alınma laf yerine gider.

tht.png

Nasıl alınmıyayım? Cevabımı alıntı yaparak öyle yazmışınız Komutanım.

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Nasıl alınmıyayım? Cevabımı alıntı yaparak öyle yazmışınız Komutanım.

Solo-Türk abimizi çıldırtmayın bak şimdi sana açıklamayı yapayım, cevabını alıntı yaptı çünkü sana cevap verdi, ancak o "Sen hakaret ettin" demedi, sadece sana açıklama yaptı o kadar. Yanlış anlaşılma olmuş yani. ;) Senin olduğun bölgedeki Türkçe konuşulma şekli öyledir, burada böyledir. Yanlış anlamışsın kardeşim ;)

sulocan20

Yeni üye
5 Tem 2012
43
0
Denizli

Solo-Türk abimizi çıldırtmayın bak şimdi sana açıklamayı yapayım, cevabını alıntı yaptı çünkü sana cevap verdi, ancak o "Sen hakaret ettin" demedi, sadece sana açıklama yaptı o kadar. Yanlış anlaşılma olmuş yani. ;) Senin olduğun bölgedeki Türkçe konuşulma şekli öyledir, burada böyledir. Yanlış anlamışsın kardeşim ;)

Başkası olsaydı da yanlış anlardı.Çünkü;cevabı alıntı yaparak yaparak öyle yazmak alıntı yaptığın cevabın sahibini de kapsar.Türkçe'de böyledir.Ben çok takıntılıyım böyle şeylere.Türkçe'yi doğru bir şekilde;imlâ kurallarına uyarak kullanırım.Zaten siz de farketmişinizdir Tuğgeneralim..

furqanx42

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,150
0
GÜZEL BİR ÇALIŞMA AMA ATATÜRK İLE başbakanı KARŞILAŞTIRMAN BİLE ÇOK YANLIŞ

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Beyler bu güzel bölümde tartışmaya meyil verecek bir kelime daha söylerseniz hakkınızda uyarı işlemleri başlatılacaktır.

Lütfen konulara siyaseti bulaştırmayın ,, rahatsız olduğunuz şeyi açıkça dile getirin ki adaletli bir şekilde çözüm getirilsin.

Başbakan meselesine gelince ,, konu paylaşıldığı zaman Başbakan RTE ,, Cumhurbaşkanı AG ,, tutup o kim bu kim demeniz sizlere yakışmaz ,, Dış dünyada Türkiyeyi temsil eden adamlar onlar ,, sevilsin ya da sevilmesin milli irade ile seçilmiş adamlar.

Ben de sevmem o kişileri ,, ANCAK ŞU AN TÜRKİYENİN BAŞINDA BULUNDUKLARINDAN TUTUP "O KİM LA" diyemem ,,

Verilen örnek onların taraftarı olarak verilmemiş ,, BAŞBAKAN olarak örnek gösterilmiş ,, zira tüm devlet erkanı 600 senelik devlet geleneği sayesinde devlet terbiyesi alarak yetiştirirler ,, konuşma ,, hitap vs.

Masonluğa gelince ,, Masonluk dediğiniz gözünüzde büyüttüğünüz o sözde gizli örgütten daha derin daha gizli devlet-u derun vardır ,, keltler vardır. Bunlardan daha ketum hiç bir örgütü örnek göstermeyin.

Neyse.

Uyarılarımı unutmayın

Selametle.

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
Hayırdır beyler yokken napmışsınız konuyu , Ben ATATÜRK ile Başbakanı hiçbir zaman karşılaştırmam Böyle bir şey haddim değildir ... Konunun amacını saptırmayın lütfen ...

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
Herkeze Teşekkür ederim Resimlere bakarak sakın bir siyasi olaylar aklınıza gelmesin lütfen .

Teşekkürler yazacagınıza Teşekkür butonuna basarsanız daha iyi olur hem post kaasmış olmazsınız ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.