Aynada garip bir şey gördüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tetrox

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,338
2
none
Saat 22:00 gibiydi banyo yapıyordum tabikide saçımı şampuanlarken aynaya geçip şampuanlardım saçımla garip garip şekiller yapardım arkada ise bir dolap var üstünde bir kaç şey bir baktım oradan bir şey düştü siyahımsıydı sonra oraya baktım hiç bir şey olmamıştı korkarak banyo yaptım sonra direk çıktım sizce psikoloji ile alakalımıdır?

IIHDIISüvariII

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
344
1
MARS
Valla Kardeşim Benim Başımda 3 Harfli Çoktu Bizim Burda Bi hocaya gittim muska falan verdi geçti bir süre sonra bidaha musallat oldular.. Bir Gün Onları Gördüm Gerisini Hatırlamıyorum En Son yoğun bakımda kendime geldim kendimi kaybetmişim,(Benden Sana Tavsiye Öyle Heryere İşeme Besmelesiz İş Yapma)

Tetrox

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,338
2
none
Valla Kardeşim Benim Başımda 3 Harfli Çoktu Bizim Burda Bi hocaya gittim muska falan verdi geçti bir süre sonra bidaha musallat oldular.. Bir Gün Onları Gördüm Gerisini Hatırlamıyorum En Son yoğun bakımda kendime geldim kendimi kaybetmişim,(Benden Sana Tavsiye Öyle Heryere İşeme Besmelesiz İş Yapma)
Bi özele gelsene...

Format at banyo ya sonrada Avast antivirus pro yukle tarat gecer :)

Dua oku :RpS_smile:

Saol knk crpyter zaten patlamış :)

Knk Crypter Patlayana Kadar Bekle Sonra Tarat :D
Ulan .qWE.Q:WE.Q:WEq.w.qweqew :trl :trl

Bro Ciddi Birşey Olduğunu Sanmıyorum Oluyor Arada Bir Öyle.

Knk virüs'ü tarattın totaldan patlattım haha :) Sonra taradım ve silindi saol :)

Son düzenleme:

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
6 Yaşımda Gece 3 Gibi Evin Balkonunda Yatıyordum Kardesim Kalktım Gözümü Açtım Hiç Unutmam Banyoya Doğru Giderken Gözümü Birkez Daha Açtım Yatakta Buldum Kendimi Birdaha Aynı Şekil Kalktm
Kendimi Mutfakta Buldum Elimde Su Şişesi Vardı Lavabonun Önünden Geçerken Ayna Dikkatimi Çekti Bi Baktım Tuvaletin Tam Dibinden Benim İkizim Kadın Ama Üstüme Doğru Geldi Yere Kapaklandım Gözümü Açtım Evin Salonunda Yerde Yatıoyordum O Günden Sonra Hep Tekrarladı
2 Sene Önce Manisada Bi Köyde Hoca Sayesinde Kurtuldum Hocayada Musallat Olcaklardı İçimden Geldi Anlattım Dikkat Et Dua Okuyamazsanda Böyle Bi Durumda Sanki Orda Değilmişin Gibi Hisset

PsychoosTR

Üye
30 Tem 2016
204
1
27
mars
Banyoya girdiğinde " Amacım zarar vermek değil 2 dk işimi halledip çıkcam"
" oo cin gardeş işler nasıl gidiyo bea"

gibi diyaloglarda bulunursan sana musallat olmazlar
2. de arkadaş olabilirsiniz bilmiyorum :trl

Tetrox

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,338
2
none
6 Yaşımda Gece 3 Gibi Evin Balkonunda Yatıyordum Kardesim Kalktım Gözümü Açtım Hiç Unutmam Banyoya Doğru Giderken Gözümü Birkez Daha Açtım Yatakta Buldum Kendimi Birdaha Aynı Şekil Kalktm
Kendimi Mutfakta Buldum Elimde Su Şişesi Vardı Lavabonun Önünden Geçerken Ayna Dikkatimi Çekti Bi Baktım Tuvaletin Tam Dibinden Benim İkizim Kadın Ama Üstüme Doğru Geldi Yere Kapaklandım Gözümü Açtım Evin Salonunda Yerde Yatıoyordum O Günden Sonra Hep Tekrarladı
2 Sene Önce Manisada Bi Köyde Hoca Sayesinde Kurtuldum Hocayada Musallat Olcaklardı İçimden Geldi Anlattım Dikkat Et Dua Okuyamazsanda Böyle Bi Durumda Sanki Orda Değilmişin Gibi Hisset
Belki astral seyahat yapmışındır? Belli olmaz

Aso1

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
2,680
0
Bilecik
Kardeş Korkma Böyle Şeylerden Büyüyünce Daha Fazla Oluyor Rüyada Falan Uyanınca Önünde Garip Yüzler Çıkıyor Korkmana Gerek Yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.