Aynada garip bir şey gördüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muhammedse02

Uzman üye
19 Mar 2017
1,116
30
fake
Cevap

Evt onların boyutu ayrı biz onları göremeyiz onlar görür.zayıf nokta ise ufak kûçük çataldan korkarlar.

PsychoosTR

Üye
30 Tem 2016
204
1
27
mars
Evt onların boyutu ayrı biz onları göremeyiz onlar görür.zayıf nokta ise ufak kûçük çataldan korkarlar.

Çatal derken ****l şeylerden korkuyorlarmış sanırım bizim komşu vardı bu onlarla uğraşmış bigün biri ona görünüp uğraşma bizle bidaha uyarmayız fln demiş sonra uyurken görmüş bunları yine bu sonra yatağının altına makas üstüne de iğne koymuş bidaha görmemiş batıl inanç gibi bişey bence kendini koruduğuna inanıyor ama gerçekde olabilir.

muhammedse02

Uzman üye
19 Mar 2017
1,116
30
fake
Cevap

PsychoosTR
evt ama kadından uzak dur allah şirk yapıyo! ama

Aslında biraz doğru yapmış

Son düzenleme:

HocaXD

Uzman üye
18 Mar 2017
1,875
0
Roma
Benimde başıma gelmişti buna benzer şeyler bir kaç kez gerçi hala da oluyor ama bir hocama sormuştum tansiyon demişti bana

170170

Uzman üye
23 Tem 2009
1,415
0
Dostum ben 2-3sene once cinler bana musallat olmustu galiba hergun ruyamda onlari goruyodum Sana bisey diyimmi lavabo gitmekten korkuyordm o derece sonra annem muska yaptirdi bana allaha sukurler olsn 1haftada gecti suana kadarda gormedim ama sana tavdiyem boyle seylerle cok ugrasma psikolojin bozulur

META

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,758
2,149
root@M3TA~#
Hiç başıma gelmedi Allah göstermesin. ama böyle konuları seviyorum hoşuma gidiyor.
Kardeşim psikolojik olabilir forumda daha önce bi arkadaşada olmuştu onunki daha beterdi dikkat et kendine banyoda fazla durma.

Painited

Üye
3 Eki 2015
218
0
C:\
Dostum bildiğin üzere korku filmlerinde vs. öcü olarak adlandırılan film karakterleri genellikle aynalarda görünür, aynalarla bağları vardır. Sen korksan veya korkmasan bile ister hatırla iste hatırlama bu senin bilincine illaha ki oturmuş bir şeydir. Bilincinin sana oynadığı ufak oyunlaradn bir tanesi olabilir.

20 Ağu 2016
63
0
bi ara bendede uyurgezerlik karabasan olayları sk.a yaşanıyordu burda bir hoca var bir muska ve bir su ile düzeltti sağolsun o günden sonra uyurgezerlik olmuyo ama karabasan hala gelir ...

hacker2934

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
810
0
Hacklot
knk fazla kafaya takma bazen halisyosyon görebiliyoruz bazen bana da oluyor ama sanki biri beni izliyormuş gibi < tabiki de gerçekte melekler izliyor > ama şunu unutma seni koruyan melekler var. Şöyle bir duyum almıştım tuvalet ve banyo pis yerler ya melekler de temiz olduğu için pis yerlere girmezler kapıda beklerler bu yüzden tuvalete ya da banyoya < pis yerler yani > nas - felak - fatiha - ihlas yada tuvalet duası var onu oku zaten bunları okuduktan sonra korkmuyosun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.