Aynada garip bir şey gördüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

musto85

Uzman üye
8 Haz 2016
1,108
0
Niğde
Merhabalar,akşamları aynaya bakıp yüzünüzü şekillendirdiyseniz bu normaldir.Akşam vakti aynaya bakmayınız.

muhammedse02

Uzman üye
19 Mar 2017
1,116
30
fake
bismillah!
Hayır kardeşim o gördüğün bir cin senle oynamış,korkma allah var !
Ayrıca akşamları aynaya bakmayınız

Son düzenleme:

PsychoosTR

Üye
30 Tem 2016
204
1
27
mars
Bunlar hep piskolojik ve hayatinizda ani degisikliklerden olan seyler ben 10 yasinda iken 1 gece yatagimda yatıyordum kalktim tuvalete gittim tuvaletin kapisini aciyorum kafam kapiya carpiyor bi gozum saniyelik acilip kapaniyor bi bakiyom yataktayim tekrar kalkiyom yine tam tuvalete giderken isigi tam yakacam bi bakiyom uyudugum ranzanin merdivenindeyim boyle 4-5 defa oldu en son s.kerim boyle isi dedim ranzadan atladim direk lambaya bastim bu sefer uyandim:) nalet olsun o geceye

Katılıyorum herşey ŞU beyinde bitiyor. Bilinçaltının oynadığı oyunlar aslında. Sanırım senin olay uyanmama değil farkında olmadan gezme ( uyurgezerlik ) gibi birşey kafanı çarptın gözün kapandı uyudun ve yatağına gittin. Uyandın aynı olay yine oldu en son ranzadan atladın vücüdün hasar aldı sarsıldın ve kendine geldin ondan dolayı gidebildin.

Yani bilimsel olarak böyle bende bu açıklamaya katılıyorum (zaten ben açıkladım ne alaka yha :D )

muhammedse02

Uzman üye
19 Mar 2017
1,116
30
fake
PsychoosTR
Kardşm bir cin görevi o
Birde psiklojik birşey ama bîşe olmaz.
yatarken gün boyunca çok su için yatmadan önce için bir besmele okuyun.

Son düzenleme:

Slayer49

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,704
0
Bugün ne oluyor bu THT ailesine herkes bir garip olay yaşamış:trl

Anlıkdir o takma kafana :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.