Çözüldü Az uyuyup dinç kalmak.

One Soul

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
353
0
Arkadaşlar ben öğrenci olduğum için gece geç saatlere kadar ders yapıp veya pc'de takılıp sabah erken kalmak istiyorum ama olmuyor yine okulda uykum geliyor.

Ben günde 3-4 saat uyuyup yine dinç kalmak istiyorum.
Daha önce öğrencilik hayatında az uyuyup okula gidenler olmuştur.Yapanlar lütfen cevap verebilir mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

shadowwattack

Uzman üye
21 Ağu 2017
1,958
0
Nereye
Arkadaşlar ben öğrenci olduğum için gece geç saatlere kadar ders yapıp veya pc'de takılıp sabah erken kalmak istiyorum ama olmuyor yine okulda uykum geliyor.

Ben günde 3-4 saat uyuyup yine dinç kalmak istiyorum.
Daha önce öğrencilik hayatında az uyuyup okula gidenler olmuştur.Yapanlar lütfen cevap verebilir mi?

Bence bu soruyu tüm öğrenciler soruyor :trl bende dahil​

'WXR

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
666
0
kendimden bahsediyim her gece değişir uyuma saatim ama en az 1-2 bünye alışıo bi zamandan sonra ama zor oluyo okula gidiyorum bu kahve patlatıyorum dersler telefon derken uyku gelmiyor bir de ben uyumasssa daha dinç kalkıom mutlu falan :) :)

CasHReiS

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
460
0
-
Kişiye göre değişir mi bilmiyorum ama gece 12 de yatıp sabah 7 de kalktığımda uykum gelirdi yine.
Ama gece 4.30 ta yatıp 7 de kalkarak 2.5 saat uyku ile bir kere bile gözümün kapandığını hissetmedim :) O günün gecesinde yataktan öğlen 1 de kalkabildim ama :)

One Soul

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
353
0
Kişiye göre değişir mi bilmiyorum ama gece 12 de yatıp sabah 7 de kalktığımda uykum gelirdi yine.
Ama gece 4.30 ta yatıp 7 de kalkarak 2.5 saat uyku ile bir kere bile gözümün kapandığını hissetmedim :) O günün gecesinde yataktan öğlen 1 de kalkabildim ama :)

Banada oluyor bazen ama bir sonraki gün çok uyuyorum.

azami159

Katılımcı Üye
3 Ağu 2012
368
0
İstanbul
ben lise zamanımda 5 te yatıyodum okuldada uyuyodum :D üniversitede ikinci öğretimdim zaten sabah 8 9 gibi yatıp öğlen 4 de kalkıp okula gidiyordum biraz daha geç yatarsan vücudun alışır ama pek önermem saat 10 gibi yat sabah 5'de kalk işleri sabah hallet sende. bu yardımcı olabilir [ame]https://www.youtube.com/watch?v=vivmNq-Znfs[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.