backtrack-kalii linux-Mint(GNU/Linux) Soru-Cevap Sayfası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

celladd

Katılımcı Üye
4 Kas 2014
377
0
Mersin
kardeşim bu sanal makineye pardus ve mint kurmak istiyorum ama sanal makinede acıldıktan sonra hiç bir işlem olmuyor bilgisayar da donmuyor sanal makıneden cıkınca canarvar gibi calısıyor

adsiz72

Yeni üye
17 Nis 2015
13
0
venedik
armitageyi actigimda sistemim agirlasiyor ,,burda yardimci olursaniz sevinirim tesekurler

mesela mategoyu kulanmaya basladimda belli bir sure sonra cok agirlasiyor,,ben 64 bit yukedim,tesekurler

Moderatör tarafında düzenlendi:

llJackSparrowll

Uzman üye
21 Eki 2014
1,537
2
Karayipler
kardeş ben lunix işletim sistemini nasıl pc me kurarım cd yok ama :(

https://www.youtube.com/watch?v=KvOXr0w2Yjo

mesela mategoyu kulanmaya basladimda belli bir sure sonra cok agirlasiyor,,ben 64 bit yukedim,tesekurler

armitageyi actigimda sistemim agirlasiyor ,,burda yardimci olursaniz sevinirim tesekurler

sanal bilgisayar ise ram miktarını arttır

yugsay

Yeni üye
1 Ocak 2015
26
0
benim sorunum bu nasıl çözebilirim ustalar ?
vEVldO.png

Umut3455

Üye
23 Nis 2015
185
0
Moon
Bilgisayarı Kali Linux Yapmak İstiyorum , İso Dosyasını İndirip Cd Ye Yazdırdım Şimdi Normal Windows Kurulumu Gibi Mi Kurucam Yoksa Kurulumu Farklı Mı ?

ADALİEA

Katılımcı Üye
17 Tem 2013
509
0
Bilgisayarı Kali Linux Yapmak İstiyorum , İso Dosyasını İndirip Cd Ye Yazdırdım Şimdi Normal Windows Kurulumu Gibi Mi Kurucam Yoksa Kurulumu Farklı Mı ?
Flashta kurarken normal kali açılıp işletimm sistemin içinden kuruyorsun büyük ihtimal cd de aynı olur.

Ultra723

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,721
3
sitemap.xml
Kali linux kurulumunu tamamladık ve bütün update yaptım fakat yinede sağ üstte wifi sürücüsünü görmüyor ne yapmam lazım

23 Nis 2015
79
0
vmware workstation da kali linux'u kurarken version seçeneğini other linux 2.6 kernel mi yoksa debian mı seçmemiz lazım?

soulcalibur

Katılımcı Üye
19 Ara 2009
931
0
Core
Kali-linux

şifresiz bir ağ var ve şifre konabilir bu ağa şifre konulmadan kali-linux veya backtrack 5 le birşryler yapıp şifre konulduğunda o şifreyi bu sistemler tarafından öğrenebilme imkanım varmıdır varsa eğer nasıl yaparım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.