backtrack-kalii linux-Mint(GNU/Linux) Soru-Cevap Sayfası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
23 Nis 2015
79
0
Evet öğrenebilirsin kardeş backtrack veya kali linux ile modemin pin numarasını bulursan modemin sahibi istediği kadar şifreyi değiştirsin sen yinede o pin numarasıyla modemin şifresini saniyeler içinde bulabilirsin

Zbx

Yeni üye
22 Haz 2015
24
0
Merhabalar, backtrack 5 r3 gnome yi usb ye kurabilir miyiz ? demek istediğim portable olarak kullanmak mümkün mü . Yada kalii de böyle bir imkan var mı ? teşekkürler.

23 Nis 2015
79
0
merhaba
software center'ı kurmak için aşağıdaki komutu Kali Linux da koşturduktan sonra
# apt-get install software-center
software center'ı açmaya çalıştığımda software center açılmıyor bunu nasıl düzeltebilirim nedeni nedir?

Oğuz~#>

Kıdemli Üye
5 Tem 2009
4,772
17
Bursa
Kali linuxta bilgidiniz saglam saldırı scripti varmı modeme vurdugun zaman duşurebilecek ?

shel code seklinde yazılmış utku adında bir script var arşivimde yok nette utku adında arayabilirsin.

benim sorunum bu nasıl çözebilirim ustalar ?
vEVldO.png

dkms adlı paketin dizinlerde bulunmadığını söylüyor sources.list içerisine ubuntu da kullanılan depoları eklersen sorunun çözülecektir.

kali linuxta airmon-ng kodları ile wifi şifreleri kırılıyor fakat bende wlan 1 aktif olmuyor nasıl aktif edebilirim?

wlan 1 aktif olmuyor ve wireless calışıyorsa muhtemelen sistem uygun driver ile çalışmıyordur yani ağ kartını linuxa tanıtman gerekiyor.

Kasem

Üye
24 Nis 2015
155
21
Hiçlik
Usta ben kaı lunx kurmak istiyom pc me yani işletim değişmek istiyom ama hengi pc ciye gittimse bizde lunix işletim sistem, cd s,yok zaten zor bulursun dediler ne yapam :?

Oğuz~#>

Kıdemli Üye
5 Tem 2009
4,772
17
Bursa

Kasem

Üye
24 Nis 2015
155
21
Hiçlik
Ustam bana Kalı lunix ıso kalıp dosyası tamamen yanı hic bir eksiği olmadan nasıl ve nerde indirebileceğimi veya link atarmısın

h3lp3r

Üye
23 Haz 2015
101
0
bende bilgisayarıma virtualbox ile sanal olarak kali linux kurdum. herşey normal gibi, sistem aktif çalışıyor. kullanım konusunda sıfır düzeydeyim ama forumda baya bir bilgi mevcut kullanım için. inş. zamanla ögrenmeye çalışacagım. şuan için şöyle bir sıkıntım var. normal işletim sistemim windows 7 x64 masaüstünde bulunan bir klasörü sürükle bırak yöntemi ile kali linux ün içine taşımak istiyorum ama başaralı olamadım.yardımcı olursanız sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.