backtrack-kalii linux-Mint(GNU/Linux) Soru-Cevap Sayfası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
23 Nis 2015
79
0
Ben laptop kullanıyorum sanal pcye virtualın içine kali linux kurmustum airmon-ng komutunu gırdım wifi kartını gormedı sanal pc olarak wmware ye kali yuklesem değişen birşey olurmu?

hairici network adaptörü kullanıyor musun? kullanıyorsan kullandığın network adaptörü Kali linux'u destekliyor mu ? bunu bir araştırman lazım ilk önce.

resitc1

Yeni üye
18 Nis 2015
24
0
İyi Günler Ben kalide driver lar nasıl yüklernir öğrenmek istiyorum
Kolay gelsin

dangerroad

Yeni üye
2 Tem 2015
3
0
ben backtrack i rar dosyası halinde indirdim vmware da indirdim ama bir türlü açamadım hep tam kurdum diyorum vmwareyi açıyorum bi ton vidyo izledim yok arkadaş olmuyor herkez yalapşap anlatıp geçmiş kimse adam akıllı anlatmamıs .iso adlı dosayayı bulamıyorum buldum indiriym diyorum virüs içerikli kötü amaçlı yazılım indirdiğim için indirme durduruluyor sunu biri bana link atarak adım adım anlatabilirmi allah rızası için vmware nin de bi sürü versiyonu var benim LEPTOP 64 bit windows 7 yardım lütfen !!!

BitchImMadonna

Yeni üye
3 Tem 2015
26
0
ben backtrack i rar dosyası halinde indirdim vmware da indirdim ama bir türlü açamad içerikli kötü amaçlı yazılım indirdiğim için indirme durduruluyor sunu biri bana link atarak adım adım anlatabilirmi allah rızası için vmware nin de bi sürü versiyonu var benim LEPTOP 64 bit windows 7 yardım lütfen !!!
Combofixle tara

ZeroCooll

Uzman üye
18 Mar 2015
1,099
1
Root@Temp
ben backtrack i rar dosyası halinde indirdim vmware da indirdim ama bir türlü açamadım hep tam kurdum diyorum vmwareyi açıyorum bi ton vidyo izledim yok arkadaş olmuyor herkez yalapşap anlatıp geçmiş kimse adam akıllı anlatmamıs .iso adlı dosayayı bulamıyorum buldum indiriym diyorum virüs içerikli kötü amaçlı yazılım indirdiğim için indirme durduruluyor sunu biri bana link atarak adım adım anlatabilirmi allah rızası için vmware nin de bi sürü versiyonu var benim LEPTOP 64 bit windows 7 yardım lütfen !!!
buyrun link 64 veya 32 secip indiriniz ;)

ZeroCooll

Uzman üye
18 Mar 2015
1,099
1
Root@Temp
s.a beyler ben laptop kullanıyorum laptop wifi yi ile de kırabiliriz yani dimi ? bide ben vmvare ile kali linux u kurucam ama forumda kali linux ile nasıl wifi kırılcagı hakkında bilgi göremedim o yüzden henüz indirmiş değilm eger kali linux le nasıl wifi kırıcagımız konusunda bilgisi olan varsa yardım edebilir mi??
Kirarsin kardesim ama worklistine bagli :)

Zbx

Yeni üye
22 Haz 2015
24
0
Arkadaşlar ben kali linux kurdum. Ekran kartının driver kuırmak istiyrum. Nasıl olacak bi yardım edin .

Zbx

Yeni üye
22 Haz 2015
24
0
Evet beyler. "chmod +x Ekran2.run" "./Ekran2.run" bunları yaptıktan sonra aşağıdaki hatayı alıyorum.
LarLAa.jpg

Son düzenleme:
23 Nis 2015
79
0
Ayrıyetten adaptör kullanmıyorum
kardeş VMware de veya Virtualbox da kurduğun Kali Linux bilgisayarının dahili network adaptörünü görmez bunun için Kaliyi veya backtrack'i destekleyen bir harici wireless network adaptörü alman lazım yoksa airmon-ng komutunu yazdığında wireless adaptörünün chipsetini ve driverını göremezsin

Zbx

Yeni üye
22 Haz 2015
24
0
arkadaşlar kali linux da google chrome kurmaya çalıştım hata veriyor. Neden Acaba ?
n78zR1.png

rahmanktl

Yeni üye
6 Tem 2015
1
0
Batman
Sosyal Medya Hesabı

sosyal medya hesabında editörlük yapabilirim daha önceden bir çok sosyal medyaları yönettim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.