backtrack-kalii linux-Mint(GNU/Linux) Soru-Cevap Sayfası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nordstrom

Yeni üye
27 Haz 2014
4
0
Vmware'da Backtrack 5 R3 kuruyorum this kernel 64 bit hatası çıkıyor çözümünü bulamadım yardım edersen sevinirim ?

ICHIDH

Uzman üye
25 Eyl 2013
1,531
3
Erzurum
Kali linuxa geçiş yaptım dün :)

Uygulamalar/Kali Linux/Hardware Hacking/Android tools panelindekileri nasıl kullanabiliriz?

brutalremus

Yeni üye
27 Haz 2012
3
0
iyi günler backtrackte Social-Engineer Toolkit te sürekli bu hatayı alıyorum bir türlü kuramadım yardımcı olabilirmisiniz.. Sorry. ****sploit was not found. This feature does not work properly without ****sploit. Press {return} to go back to the main menu.

19 Tem 2014
152
0
Dünya
Ben Vmware den Backtrack kurdum sanal makina olarak ama backtrack kurarken cpu ile ilgili bir hata alıyorum bu hatayı nasıl cozucem

hata:

View image: fdggnn

bu arada 64 bit kuruyorum makinayı oluşturduktan sonra başlarken hata veriyor bu yuzden 32 bit kuruyorum ondada test modunda çalıştır derken bu hatayı veriyor napsam şaşardım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

cybertim

Üye
12 Tem 2014
228
0
33
olursa
arkadaşlar kali hack yapmak için diğer linux dağıtımlarına göre daha iyi diye söylüyor arkadaşlar bende c diskine win 7 D diskinede kali linux kurdum. ama kaliden daha iyi ve stabil bir linux dağıtımı var diyeniniz varmı içinizde? nekadar çok öneri okadar bilgi :D

crazyimpi

Katılımcı Üye
9 Nis 2013
687
0
virtual makinedemi?

sezer abi vmwarede backtrack 5 rc gnome kurdum ve marketini indiremedim hata aldım daima marketten ziyade wpa şifreleri kırmaya kalktım ralink 150 mp adapter kullanıyom backtracka wpsleri taraması için kodu giriyom ama hiç bi ağ gözükmüyo normalde 10 tane çeken ağlardan bi tanesini blie bulup göstermiyo

apoxapo0

Üye
4 Haz 2014
86
0
rdR8rz.png

buraya nasıl ulaşabilirim acaba ?

[ımg]http://i.hizliresim.com/rdr8rz.png[/ımg]

buraya nasıl ulaşabilirim acaba ?

birisi cevaplayabilir mi ?

apoxapo0

Üye
4 Haz 2014
86
0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.