BaŞka Bİr Pc Ye Gİrme Resİmlİ Anlatim...!!!!BAKMASSAN ÖĞRENEMSSİN...!!!!

fhos1l

Yeni üye
23 Nis 2013
3
0
arkadaşlar o team viewer dir ve karşıdakinin izni olmadan da giremezsiniz... eğer illaki girecem derseniz de önceden pc ye girmiş olmanız gerekir ki bunu yapmışsanız buna zaten ihtiyaç yoktur :)

yursuf

Yeni üye
4 Eki 2009
5
0
Teamviewer programının özelleştirilmiş hali...
Yönetmek istediğini bilgisayara dosyayı gönderirsiniz o da çalıştırı ve size ekranında yazan şifreyi söyler, siz de client ile giriş yaparak bilgisayarı istediğiniz gibi(kendi bilgisayarınızı kullanıyormuş gibi) kullanabilirsiniz.
Not: HACK değildir karşıdaki bilgisayarın sahibinin o programı açık tutması ve size şifreyi söylemesi gerekir. Uzaktan yönetim programıdır...

B2security

Yeni üye
22 May 2013
12
0

Ben bunun video anlatımında bir adam yeni metin belgesine bir kodlar yazıp arkadaşına oyun crack olduğunu söyledi ve arkadaşı msn den kabul etti dağa sonra hemen arkasından IP adresi ve şifresi yazıldı msn ekranında daha sonra girdi ama izin falan almadı yani direkt girdi önemli olan direkt girebilmek bence....

QWER7

Yeni üye
12 Nis 2012
20
0
sen bunlara bakma kardeş eline sağlık ama link kırık açılmıyo ya başka siteden yap yada programın adnı verirmisin

saygılarımla qwer7

GrseL

Üye
16 May 2013
197
0
İsTanbuL

Ben bunun video anlatımında bir adam yeni metin belgesine bir kodlar yazıp arkadaşına oyun crack olduğunu söyledi ve arkadaşı msn den kabul etti dağa sonra hemen arkasından IP adresi ve şifresi yazıldı msn ekranında daha sonra girdi ama izin falan almadı yani direkt girdi önemli olan direkt girebilmek bence....

Harbimi Videoyu Gorebılırmııyıımm .. Nasıll yapmıs olee :RpS_scared: :twist

B2security

Yeni üye
22 May 2013
12
0
PC Bağlantı

Harbimi Videoyu Gorebılırmııyıımm .. Nasıll yapmıs olee :RpS_scared: :twist

Tam olarak bakmam lazım ama bu konuları video alıp youtube.com adresinde paylaşıyorlar oradan bakabilirsin... Bir de şuna bak bir pc sızmak istiyorsan kesinlikle dos dosyalarını bilmen lazım bir de CMD komutlarına bak bence oradan bir şeyler çıkartırsan önemli yol katledersin :mml

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.