Bedava BTC Kazanma

bordoo1

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
562
0
Dallas
başka bır forumda alıntı yapmadıgına emın mısın ?
alıntı yapmadıysan guzel konu

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit
Öncelikle bedava peynir sadece fare kapanında olur bu bir gerçek,
ödeme kanıtı olarak ise kendi aldığın ödemeyi ekleyebilirsin tabi ödeme almak için ref kasıyorum dersen de anlarım sorun değil

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
Öncelikle bedava peynir sadece fare kapanında olur bu bir gerçek,
ödeme kanıtı olarak ise kendi aldığın ödemeyi ekleyebilirsin tabi ödeme almak için ref kasıyorum dersen de anlarım sorun değil

Bedava degil zaten dostum
Bir emek karşiliğı alıyorsun o parayı.
Sitede zaten bankacılık yaparak kat ve kat para kazanıyor.
Olay basit çok büyüttünüz.

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
Birkaç kuruş için bu kadar uğraşmaya gerek var mı?

Uğraşma kardesim ugras diyen varmi ?.
sayıylamı geliyonuz.
Düzgunce okusaydın anlardin zaten.
Sazan gibi atliyosun.
Yapilcaklar cok basit bir dugmeye basmak saadece.
Damlaya damlaya göl olur.
Belki 2 3 yıl sonra 1 veya 2 bin lira rahat katlanır.
Kim istemez bu parayı ;)
Eline sağlık sonuna kadar okudum :)

Tesekkur ederim kardesim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.