Bedava BTC Kazanma

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,765
0
Homeworld
Ben çok iyi anlayamadım sistemin nasıl işlediğini pm yolu ile birisi anlatabilir mi? O'na göre başlıyacağımda şu BTC işine ek olarak para nasıl çekiliyor? BTC'yi TL'ye dönüştürüp nasılda çekcez mesela?

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
Ben çok iyi anlayamadım sistemin nasıl işlediğini pm yolu ile birisi anlatabilir mi? O'na göre başlıyacağımda şu BTC işine ek olarak para nasıl çekiliyor? BTC'yi TL'ye dönüştürüp nasılda çekcez mesela?

Dostum sistem yazı da anlatılmiş.
Roll yapıp btc kazanıyorsun.
Ek olarakda yazıda olmayan 2 şeyi söyliyim.
Site 2 3 günde bir etkinlik yapıyo btc bonusu gibi.
Bir digeride roll yaparak kazndığınız rewardları reward kısmından btc bonusuna çevirebilirsiniz.

cem21

Üye
10 Tem 2007
122
0
öncelikle açıklama için teşekkürler. Siteye üye oldum(referansın ile) bir türlü Electrum programını kuramadım. Diyelimki kurdum freebitco sitesinden nasıl aktaracam cidden kafam çok karıştı? Kusura bakyın bu konuda çok acemiyim.

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
öncelikle açıklama için teşekkürler. Siteye üye oldum(referansın ile) bir türlü Electrum programını kuramadım. Diyelimki kurdum freebitco sitesinden nasıl aktaracam cidden kafam çok karıştı? Kusura bakyın bu konuda çok acemiyim.
Btc cüzdanını bilgisayarına indirmeni tavsiye etmem.
150 gb bir veri iner pc ne.
Online cüzdan olarak btctürk gir bir hesap oluştur.
Artık senin online cüzdanın o olacaktır.
0.0005 olduğu zaman paranı btctürke çekemezsin.
Çekemezsen bana mesaj at yardımcı olurum.

GoldenBow

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
483
208
Şimdi biz bu site ile roll yaparak sadece günde ne kadar btc kazanabiliyoruz maximum orada 0,0005 gibi bir rakamdan bahsetmişsin ama

Lumerua

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
353
0
Dünya
Şimdi biz bu site ile roll yaparak sadece günde ne kadar btc kazanabiliyoruz maximum orada 0,0005 gibi bir rakamdan bahsetmişsin ama

Referansa ihtiyacınız var birde biletlerdeki şansınıza gerisi fasa fiso saatlik 20 satoshiyle pek birşey kazanamazsın.

BTC Zaten iyice uçtu 42 milyara geldi.

GoldenBow

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
483
208
Referansa ihtiyacınız var birde biletlerdeki şansınıza gerisi fasa fiso saatlik 20 satoshiyle pek birşey kazanamazsın.

BTC Zaten iyice uçtu 42 milyara geldi.

Bir adet roll yaptığımızda 0,0005 btc veriyorsa eğer 21 tl miymiş neymiş böyleyse ciddin günde kaç adet roll yapabiliyoruz

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,765
0
Homeworld
dJDw5pJKRBWtdmUY4HbZJw.png

3 saate kazandığım para çok fazla geliri yokmuş bunu öğrendim :)
lottery ve multiply btc nasıl oynanılıyor bunlarıda görsel ile anlatsan çok sevinirim şimdiden teşekkürler :)

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,765
0
Homeworld
ed7BKEiMSHmfgmCphR-slg.png

multiply btc oynadım arkadaşlar kesinlikle önerim değil bunu bilin eş zamanlı olarak 7 satoshi kaybedip 7 satoshi kazanmayı başardım Allaha şükür yoksa gebercektim :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.