Bedava VPS Server|DDos Atma, Host Barındırma, Oyun Kurma

Byhackednow

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
690
0
Your IP is listed in one or more blacklists.
You can check your IP status here.

It is the user's responsibility to keep his/her IP identity clean.

As so you might need to contact your ISP to help you to remove your IP from any blacklist.

hatanın çözümü ?

Byhackednow

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
690
0
TR IP Adresleri fazla sömürmeden dolayı engelli :) Tor yada chrome zenmate ile girebilirsin :)

ip değiştirincede bu ip kullanıldı diyo :D
1 programdaki tüm ip denedim zenmatedeki ipleri deniyom hepsinde
''Your IP address already has an active user account!''
diyor anlamadım

Son düzenleme:

kopxd

Uzman üye
2 Ocak 2012
1,094
0
Administrato
Boyle sacma iş görmedim konu acıldıgı gun kayıt oldum hala bekliyorum gelen giden yok bi videolu anlatım cek bide bana ozelden ulaş.

*-*Alpagu*-*

Uzman üye
10 Tem 2012
1,866
2
Ankara / Zürih
IP değişmez :p En etkili sistem dersen hepsine apache mysql kurulur. CentOS tavsiyemdir. Ama vnc kurup uzak masaüstü yaparım diyorsan işler değişir :) ubuntu öneririm. Backtrack-Kali araçlarını yüklemek istersen debian :)

Vireless

Katılımcı Üye
28 Haz 2013
413
1
Dear Users, due to the lack of IPv4 addresses new registrations are temporary closed, please check our forum at forum.haphost.com and support the community! hatası alıyorum help me

*-*Alpagu*-*

Uzman üye
10 Tem 2012
1,866
2
Ankara / Zürih
Arkadaşlar hala vps dağıtımı devam ediyor. Sadece yapmanız gereken sadece forum.haphost.com üzerinden kayıt olup istediğinize dair bi konu açmanızdır. En geç bir güne onaylıyorlar zaten.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.