"Ben TÜRK'üm" diyen herkes içeri

kavlama

Üye
25 Ocak 2016
97
0
Sanırım böyle bir birliğin kurulması dünyadaki egemen güçlerin en çok karşı çıktıkları şeydir.Çünkü türkler uygun şartlarda hep güçlü devletler kurmuşlar ve dünyaya egemen olmuşlardır.Yani bu basit bir isteme meselesi değildir.
Turan birliğinin meydana gelebilmesi için ;herhangi bir türk devletinin dünya siyasetinde söz sahibi olması ve kültürünü muhafaza etmiş olması gerekir.

berknt40

Katılımcı Üye
8 Ocak 2016
687
0
D:\
Biz burda akk kalkacak diye seviniyoruz admlar bedava internet kullanmaya başlıyor.
Siyasete girmekte istemiyorum fakat cidden büyük sorunlarımız var.
Görülmeyenler, halkın korkaklığı, cahilliği,çekingenliği, çok zor birleşmek dediğin kelime zaten baştan adamlar ayrıma düşürmüşler bizi iyce aramızı açıyorlar yoksa zaten türkler birleşikken yenilmiyordu.

Bende birleşmezsek toparlanamayız birleşelim ki adam olalım düzelelim. Cahil Halk düzelsin

berknt40

Katılımcı Üye
8 Ocak 2016
687
0
D:\
Sanırım böyle bir birliğin kurulması dünyadaki egemen güçlerin en çok karşı çıktıkları şeydir.Çünkü türkler uygun şartlarda hep güçlü devletler kurmuşlar ve dünyaya egemen olmuşlardır.Yani bu basit bir isteme meselesi değildir.
Turan birliğinin meydana gelebilmesi için ;herhangi bir türk devletinin dünya siyasetinde söz sahibi olması ve kültürünü muhafaza etmiş olması gerekir.

Bende bu yazıya benzer yazıların olduğu bir site açıp onu Azerice, Kırgıza vb. dillere çevirtip yayınlamak bunları Türk ve Türkmen insanlara ulaştırıp hiç yoktan millette bir diriliş ateşi başlatılabileceğini düşnüyorum.

Exploid

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
871
0
Güzel kardeşim önce biz kendimizi testten geçirmeliyiz ne kadar samimiyiz etrafımıza baktığımızda daha kendi içimizde birlik olamıyoruzki oğuz birliğini kuralım önce siyasetten başlkyalım istersen görüşler farklı olabilir ama dış güçlere karşı devletin yanında olmak lazım ne olursa olsun farketmez hangi parti olursa olsun farketmez bizimkiler ülkemizi avrupaya oraya buraya şikayet ediyor önce bunlardan kurtulmak lazım daha doğrusu önce biz kendmizi bulalım sonra kendiliğinden devamı gelir

dorukyurdusen3

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
577
0
:D Kardeşim onu biliyorumda alakası ne ? Bir arkadaşta benzer bir açıda bahsetmişti.

O arkadaş: "Ülkemize Fiber İnternet geldi diye sevinirken bu imkansız" demişti.

Benim onu dememin nedeni o anlamda değildi.
Şu anlamdaydı.
Adamlar yeni evren keşfedecek ışık hızına çıkacak biz fiber geldi diye seviniyoruz.
Biz fiber getiricez şuan avrupada sokaklarda bedava internet var.
Ve bizim fiberimizden daha hızlı.
Ve türkiyenin bayındırlık işleri REZALET.
Bu ay -Hiçbir sorunu olmayan- su borusunu tüm mahallenin yollarını kazarak çıkarttılar.
Arabalar pert. Yola çıkış yok. 1Km yürüyerek taksiye binmek zorunda kaldım.
Ve suyu döşedikten hemen sonra (3 ayda- sadece bunun için elektrikli motor aldım arabanın yanına)
yolu tekrar yaptılar.
Yav akıl var mantık var elektrik kabloları havada dolaşıyor.
Hazır yolları kazdınız elektrik, internet,kanalizasyon,telefon da geçirsenize.
Çok akılsız yöneticiler var çok.

kavlama

Üye
25 Ocak 2016
97
0
Bende bu yazıya benzer yazıların olduğu bir site açıp onu Azerice, Kırgıza vb. dillere çevirtip yayınlamak bunları Türk ve Türkmen insanlara ulaştırıp hiç yoktan millette bir diriliş ateşi başlatılabileceğini düşnüyorum.
İyi fikir ancak şunuda unutmamak gerek ; diyelim ki bir diriliş ateşi yakabildin toplumda bir farkındalık oluştu, devlet(hükümet) milli değilse hainlik yaparsa kendi vatandaşına bile zulmedebilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.