Bilgi Teknolojileri Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sezar0742

Üye
27 Şub 2011
185
0
Antalya
Merhabalar,

Merağımı maruz görün. Ben Türk Hack Team'in kulüp olayını henüz çözemedim. Kulüp için zorunlu aktiflik şartı var ve site için bir şeyler yapılması isteniyor. Ve bu mecburi! Tamam site için bir şeyler yapayımda bana ne vereceksiniz? Sadece imza mı?

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

Merağımı maruz görün. Ben Türk Hack Team'in kulüp olayını henüz çözemedim. Kulüp için zorunlu aktiflik şartı var ve site için bir şeyler yapılması isteniyor. Ve bu mecburi! Tamam site için bir şeyler yapayımda bana ne vereceksiniz? Sadece imza mı?

Turk Hack Team'in kulüp sisteminden ziyade, yönetim üyeleri dahi bir çıkar gözetmeksizin görev yapmaktadır. Burada yapacağınız çalışmalara istinaden sadece bir rozet alırsınız ancak o rozeti aldıkça kendinize de bir şeyler katmış olacaksınız. Burada maksat bir çıkarım elde etmekse bence kazancı gayet büyük ve kıymetli, katılmanızı şiddetle tavsiye ediyorum, zira bilgi güçtür ve paylaşıldıkça çoğalır.

İyi forumlar.

sezar0742

Üye
27 Şub 2011
185
0
Antalya
Turk Hack Team'in kulüp sisteminden ziyade, yönetim üyeleri dahi bir çıkar gözetmeksizin görev yapmaktadır. Burada yapacağınız çalışmalara istinaden sadece bir rozet alırsınız ancak o rozeti aldıkça kendinize de bir şeyler katmış olacaksınız. Burada maksat bir çıkarım elde etmekse bence kazancı gayet büyük ve kıymetli, katılmanızı şiddetle tavsiye ediyorum, zira bilgi güçtür ve paylaşıldıkça çoğalır.

İyi forumlar.

Bilgi ve fikir alabilmek için 20 konu açmışsam eğer bunun 19'u yöneticiler veya moderatörler tarafından "Off Topic" başlığına taşındı ve indexten düşürüldü.

Konuma cevap verenlerin bir çoğu da link vererek saçma sapan eski, tarihi geçmiş alakasız konulara yönlendirdi.

Eğer dizayn etmek istediğiniz site, yardımlaşma ve fikir alışverişine dayalı bir sistemse üzgünüm ki ben henüz bunu göremedim. Elbette sitede ileri derecede konunun ehli kişiler var ama onlarda tepeden bakıp yardımcı olmuyorlar. Birçok yöneticiye bir takım konular hakkında bilgi alabilmek için özel mesaj attım. Tahmin edin cevap alabildim mi? Hayır. Hemde hiç birinden!

Kulüp kurup harıl harıl yeni üyeleri çalıştırıp 1 hafta girmeyince de kulüpten şutlamak etik değil.

size de iyi forumlar

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Bilgi ve fikir alabilmek için 20 konu açmışsam eğer bunun 19'u yöneticiler veya moderatörler tarafından "Off Topic" başlığına taşındı ve indexten düşürüldü.

Konuma cevap verenlerin bir çoğu da link vererek saçma sapan eski, tarihi geçmiş alakasız konulara yönlendirdi.

Eğer dizayn etmek istediğiniz site, yardımlaşma ve fikir alışverişine dayalı bir sistemse üzgünüm ki ben henüz bunu göremedim. Elbette sitede ileri derecede konunun ehli kişiler var ama onlarda tepeden bakıp yardımcı olmuyorlar. Birçok yöneticiye bir takım konular hakkında bilgi alabilmek için özel mesaj attım. Tahmin edin cevap alabildim mi? Hayır. Hemde hiç birinden!

Kulüp kurup harıl harıl yeni üyeleri çalıştırıp 1 hafta girmeyince de kulüpten şutlamak etik değil.

size de iyi forumlar

Bölüm kurallarına göre konunuz farklı bölüme alınabilir, hangi konuda yardım istiyorsanız özelden yazın, yardımcı olayım, kulüp konusuna yazmayalım daha, iyi forumlar.

Combaqa

Uzman üye
14 Ocak 2018
1,311
5
Ütopya

size de iyi forumlar

Merhaba öncelikle harıl harıl çalışmalarına gerek yok . Görevleri oldukça basit hergün 20-30 dakikasını ayırarak hatta hergünde değil ben sadece haftalık 1 konu istiyorum 3 günde 20 dakika harcasa günde hem konuyu açar hemde yeni bir şey öğrenmiş olur. Buradaki ödül imzadan çok sizin hafızanına kazınan bilgidir. Birşeyi öğrendikten sonra birde alıntı yapmayıp kendi aklınızda kalanlarla konu açmak iyice pekiştirir. Diğer bi hususta hayatta herzaman yardım beklememek lazım araştır araştır ve sonra uygula dene tekrar tekrar. Ayrıca yetkililerinde kendi çapında görevleri var inanki sadece sen yazmıyorsun onlara. Yardım merkezinde yeterli cevap sana verilecektir fakat sen direk çözümü istiyorsun . Bunu şöyle düşün ağaçta elma var almak istiyorsun fakat hiçbir uğraş göstermeden Allahım nolur elime düşsün demek gibi. Sana fikirler sunulur sende bu fikirlerden yola çıkarak çözmeye çalışırsın . Heleki araştırmadan direk foruma danışmanda çok yanlış . Diğer bir hususta izin hakkı sunuyoruz tabiki izin alırsanız kulüpten atılmazsınız.Birdaha kulübümün adına birşey dememen dileği ile
İyi forumlar..

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
Klübe Katıldığım İçin Çok Mutluyum , Katılacaklara Şimdiden Başarılar Diliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.