Bilgisayar Performans + Hız Arttırma + Videolu / Girmeyen Pişman Olur...

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
Eline sağlık bir bilgide ben ekliyeyim oyunlardan daha iyi performans almak için arkaplan tek renkli olmalıdır

Örnek : Siyah .

KARTALBEY09

Katılımcı Üye
21 Şub 2008
403
0
DERİNLERDE..
selamun aleykum diyerek başlayalım öncelikle kardeşler...
bugun sizlere bilgisayar oyunlarda performans ve hız arttırmayı göstereceğim...
videoyu izlerseniz daha yararlı olacaktır...
video link : bilgisayar performans arrtırma windows7 - youtube

bilgisayarda yapılacak işlemler
1-)başlat>çalıştır>%temp% yazın ve içindeki herşeyi silin!
2-)masaüstü>sağtık>kişiselleştir>windows klasik...

gerekli olan programların linkleri

ccleaner : ccleaner ndir - gezginler
advanced systemcare 7 : advanced systemcare free ndir - gezginler
combofix : combofix ndir - gezginler

advanced systemcare 7 key:
c5381-80dd2-b0c44-cd9b4
veya
8f18b-75f1d-fde35-a33b4

bu keyleri advanced systemcare 7.2 free den professional yapın :)

anlatım bu kadar arkadaşlar umarım beğenmissinizdir 1teşşekkür vermeyi unutmayın... :yo

bir cok arkadasımızın ısıne yarayacak guzel yararlı bir paylasım olmus ellerıne saglık

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
Ellerine sağlık kardeşim şimdilik benim PC hızlı yavaşlayınca deniyeceğim

==> TAKİP

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.