Bilgisayar Performans + Hız Arttırma + Videolu / Girmeyen Pişman Olur...

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
pardon üstüne bastıysam ayağımı çekiyimde forumdakiler okuyabilsin (yie benden iğrenç bir espiri)

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
Genelde herkesin bildiği yöntemler yararlı olmuş toplaman eline sağlık :)

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
bir an korktum dedim neo abi benim mesajıma yorum yapmış ama sonra anladım

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Benim tek bilmediğim arkaplanı Siyah yapmaydı. Çünkü siyah olan bölgelerdeki pixelleri ekran kartımız kapatıyor diye biliyorum. Zaten siyah ışık diye bir şey olmaz o yüzden siyah yapmak için kapatacaktır :D. :D

'Black-Studio

Kıdemli Üye
22 Haz 2013
2,753
0
Benim tek bilmediğim arkaplanı Siyah yapmaydı. Çünkü siyah olan bölgelerdeki pixelleri ekran kartımız kapatıyor diye biliyorum. Zaten siyah ışık diye bir şey olmaz o yüzden siyah yapmak için kapatacaktır :D. :D

Evet Dogru Dedigin Gibi :) Bende Bilmeyen Arkadaşlarımız Faydalansın Diye Paylaştım :) :RpS_wink:

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Kardeş valla çok teşekkür ederim Advanced SystemCare Pro yaptım yemin ediyorum bilgisayarın hızı %98 arttı bilgisayarın resmen çehresi değişti.

Benim RAM 4 GB, ve 2 GB'ı kullanılıyordu, 2 GB'ta boştu.
Advanced SystemCare Pro ile 500 MB kullanılıyordu, 3.5 GB'ta boştu. Yemin ediyorum çok büyük bir artış, ayrıca Oyun Kipi diye bir seçenek var hiç bir oyunda 60 FPS'in altına düşmedim. Şu an Dishonored oynuyorum. :)

Resmen laptopun çehresi değişti. :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.