Windows bilgisayarım bozuldu

eskehacettepe

Katılımcı Üye
16 Şub 2019
915
5
selamün aleyküm arkadaşlar nasılsınız iyimisiniz keyifler nasıl iyimi arkadaşlar ya benim bilgisayarım bozulduda sonuca ulaşamadım evdeki wirelese giremiyorum başka odada giriyorum ama diğer odalarda giremiyorum windows isosu format dosyası nerden temin edebiliriz acaba win7 ultimate x64 bit lazımdıda lisans anahtarı sıkıntı olmıyacak şekilde

eskehacettepe

Katılımcı Üye
16 Şub 2019
915
5
arkadaşlar orjinal key varmı acaba windows 7 iso indirmek için sitesinden hiçbir yerde bulamadımda
olmuyor bir türlü arkadaşlar lisans anahtarı bulamadım orjinal

Moderatör tarafında düzenlendi:

TRWE

Katılımcı Üye
1 Şub 2008
615
13
Düzce
Bak gerçekten şansını çok zorluyorsun.Ben sana www.for**.sor***.net web sitesinde yardımcı olamaya çalıştık hatta diğer üyeler bir zaman sonra seni bıraktı ama ben bırakmadım sırt kendisi yapabilesin diye saatlerimi, baytlarımı harcadım.Bir konu , 6 web sayfasına ulaşır mı? Ama sen gene bildiğini okudun/okuyorsun.Yapma böyle inan bir zaman sonra kimse senin yüzüne dahi bakmaz bu forumda.....

Yapamıyorsan bir teknik servise git.....

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
59
Ankara
yok arkadaşlar bu da olmaz orjinal temiz olması lazım

Merhabalar,

Orijinal key bulmanız olanaksız ki Windows 7 için istiyorsunuz bir de baya eski bir sürüm yani. Onun yerine diğer üyelerin attığı sitelerden iso dosyasını temin edebilirsiniz. Crack işlemi ile sorunsuz kullanabilirsiniz. Ayrıca wifi problemi formatlık bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Wifi'nizin çekim alanı dışında kalırsanız sinyal de azalma hatta kopma olur.

eskehacettepe

Katılımcı Üye
16 Şub 2019
915
5
arkadaşlar teknik servise gidemiyorum çok para isterler diye bir format isosu bulamadım lisans anahtarında problem olmıyacak şekilde
kimse yokmu arkadaşlar bana yardım edebilecek bir tek lisans ve internet driverinde problem yaşıyorumda

eskehacettepe

Katılımcı Üye
16 Şub 2019
915
5
arkadaşlar olmuyor bir türlü format ultimate x64 windows 7 kendi sitesinden nasıl indirebiliriz illegal olarak orjinal yardımcı olabilecek birisi
format dosyası bulamadım arkadaşlar

eskehacettepe

Katılımcı Üye
16 Şub 2019
915
5
format olmuyor arkadaşlar bir türlü nasıl yapacağız bilemiyorum
selamün aleyküm arkadaşlar 7zip ile windows 7 iso flasa aktarmasını biliyormusunuz acaba videosu varmı bulamadımda 7zip proğramı daha kolay
olmuyor arkadaş bir türlü format orjinal lisans anahtarı bulamadım denedim her yolu gene olmadı
olmuyor arkadaşlar bir türlü format çalışan iso varmı acaba problem olmıyacak şekilde
arkadaşlar ya http://www.dosya.tc/server20/7kxlvc/Windows_7_UEFI_SLIC_Aktivasyon.rar.html iso dosyası olurmu acaba internet driveri varmıdır
olmuyor arkadaşlar çok sıkıntıdayım dosya iso olurmu acaba

SkyH85

Üye
11 May 2019
81
2
Ram
olmuyor arkadaşlar çok sıkıntıdayım dosya iso olurmu acaba

Verdiğim Linkten İndir Flash Diske Yazdır Videoları Var.Ben Bunu Öneriyorum Sıra Sıra İzleyerek Yapabilirsin Ama 2-3. Videolarını İzle:

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=8AvB_CqKEaw&list=PLFEpnY4fY0vfbrJKXGxtSuKC5QJLlMAZ7&index=2"]İkinciyle Üçüncüyü İzle.[/ame]

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.