bim'de çalışacağım

lckdora

Katılımcı Üye
1 Ocak 2015
851
0
@root/system
Arkadaşlar 2 gün önce cv yolladım şimdi aradılar. Yarın iş görüşmesine çağırdılar. okul bittiği için çalışmaya karar verdim.

Yalnız 1 ay çalışıcam ve onu bilmiyorlar çünki 1 ay çalışıp bi cüzi para alıp askere gidicem ağustos celbi ile.

Acaba 1 ay çalışıp istifa etsek sorun olur mu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

CrayFt

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
768
1
Dostum merhaba,

Öncelikle hayırlı olsun. Bende geçen yaz okul arası bi girdim çıktım zor bi iş. Bazı arkadaşlar sözleşme demiş bimde sözleşme yok. Yani ne kadar çalışman gerek vs. Yarın görüşmeye gittiğinde farklı sorular soruyorlar. Gündemde neler var, neden bim, bimde ne yapacaksın vs. Ne kadar çalışacağını soruyorlar. Uzun vadeli eleman arıyorlar genelde. Zahten giren çoğuz kişi ilk 2 hafta işi bırakıyor :) Sende 1 ay çalışırsın bu iş bana göre değil diyip çıkarsın yanlız dosya oluşturup yazını yazıyorlar sonra ileride tekrar çalışmak isteyince açıp bakarlar. Dediğim gibi zor bi iş hele ilk girenlere genelde iş yüklüyorlar. Ama sigorta ve parası iyi haftada bir gün izinin var. Ayrıca mesai saatleri esnek sorun olabilir. Dediklerimi düşün derim.
Selametle

manga4404

Katılımcı Üye
21 Tem 2009
262
4
TeHeTe
bildiğim kadarıyla böyle zincirleme marketler askerlikten muaf olan bitirmiş kişileri alıyor sadece yanlış biliyor da olabilirim ama yarın kesinlikle askerliğini soracaklardır bundan eminim

Son düzenleme:

Stretra

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
285
0
Konstantin
Genelde kurum veya işletmeler çalışacak eleman alırken 3 aylık iş potansiyelini sorgulamaktadırlar. Genelde bunu mülakat sonu bilgilendirme olarak söylemektedirler. Şöyle bir şey var, 1 ay çalışacak elemanı şahsen ben almam. İK bu konuyu açmadıysa sende açma işe gir, çık. İş açısından sigorta harici bir sözleşme veya taaddüt girme

lckdora

Katılımcı Üye
1 Ocak 2015
851
0
@root/system
Askere gidecegini söyle,kabul etmesse adamlıgından şüphe ederim

Eger kabul ederse adamın hası dır
Bizde askere saygı sonsuz...

İnşallah, Teşekkür ederim :) :RpS_thumbsup:

Dostum merhaba,

Öncelikle hayırlı olsun. Bende geçen yaz okul arası bi girdim çıktım zor bi iş. Bazı arkadaşlar sözleşme demiş bimde sözleşme yok. Yani ne kadar çalışman gerek vs. Yarın görüşmeye gittiğinde farklı sorular soruyorlar. Gündemde neler var, neden bim, bimde ne yapacaksın vs. Ne kadar çalışacağını soruyorlar. Uzun vadeli eleman arıyorlar genelde. Zahten giren çoğuz kişi ilk 2 hafta işi bırakıyor :) Sende 1 ay çalışırsın bu iş bana göre değil diyip çıkarsın yanlız dosya oluşturup yazını yazıyorlar sonra ileride tekrar çalışmak isteyince açıp bakarlar. Dediğim gibi zor bi iş hele ilk girenlere genelde iş yüklüyorlar. Ama sigorta ve parası iyi haftada bir gün izinin var. Ayrıca mesai saatleri esnek sorun olabilir. Dediklerimi düşün derim.
Selametle

eyvallah teşekkür ederim :)

Bime cv yi nasil veriyorsun sitedenmi

Evet kardeşim google'da bim başvuru yaz form çıkıyor doldur tam CV değilde form cv yerine geçiyor , ad soyad adres tel tc yazıyorsun. daha önce nerde calıstıysan filan yazıyorsun. 1-2 güne seni arıyorlar :):RpS_thumbsup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.