/// Bir Anımı Anlatayım Babacanlarım:) ///

'toprak

Uzman üye
22 Nis 2010
1,536
0
ustadim cok zor bir durum..ne senin nede huseyin abinin yerinde olmak isterdim..:)

nicotein25

Uzman üye
14 Nis 2013
1,262
0
abi inan okudugum sey romanmis yok makaleymis oymus buymus.hepsinden daha sürükleyiciydi okudukca okuyasim geldi valla . hüseyin kardeste baya bi anlayisliymis helal olsun valla naskasi olsa bizi hastanelik etmisti :)

khthakan

Üye
21 Ara 2013
209
0
shadow-mavi Abinin Yaş O Zaman 18 Olsa Ve Yıl 1993

21+18=39 shadow-mavi Abinin Yaş 39

Ayrıca Hüseyin Abiye Selamlar :D Ben Olsam Kafa Göz Dalardım

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Komutanım şu bahsedilen erdem duyguları var ya ,, hani şu masal gibi hikayelerde geçen sen onu yaşamış ve o duygulara sahipmişsin be komutanım ,,

Biliyor musun yaşamak isterdim o zamanlar ,, hani yeni jenerasyonun daha hiçleşmediği zamanlar ,,

Sadık olmak ,, gururlu olmak ,, utangaç olmak ,, asla ihanet etmemek ,,

Ben turizm sektöründe çalışıyorum ,, utanmak mı ? Aha böyle hikayelerde duyuyorum özlemle iç geçire geçire ,,

Ne zaman bu kadar değiştik bilmiyorum be üstad ,, sizden gene geçti PEKİ YA BİZ ? Nasıl yaşayacağız ? Nasil sahip çıkacağız kültürümüze onurumuza? Geçmişimize? Namusumuza ? Şimdiki kızları biliyorsun

Komşuluk diye bir şey varmış ,, hiç görmedim biliyor musun?

Ah be üstad deştin yaramı ,, var ya ne acıyorum şimdi kendime ,, kendimden bin kat fazlasıyla yeni jenerasyona .

Allah razı olsun paylaşıp böyle duyguların var olduğunu hatırlattığın için.

Eskiden güneşi üstümüze doğurmazdık o gün bereketsiz olur diye şimdi diğer ülkelerden arkadaşlarımın bize özenerek erken kalktığını görünce acıyorum bize

ymz75

Katılımcı Üye
21 Eki 2012
685
0
48
Catia La Mar
Seni seviyorum Babacan Bana o Yıllarımı Hatırlattın Allah A emanetsin Ne diyeyim ..
Allah Bundan Sonra Bahtını açık Etsin Yolun Açık Olsun BABACAN ....

blink1337dagger

Kadim Üye
7 Kas 2011
5,261
43
Chicago İL
Güzel insan güzel anı ;
Sõyle ki bır cogu shadow abının ne demek ıstedıgını anlamamıs gorunuyor bana kalırsa bence. Shadow abı burda haya ahlak orf adetlerın nasıl degıstıgını anlatmıs kendısı cok temız bır ınsan baskası olsa o kızı coktan goturur

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Mısır patlatıp okudum film ciddi anlamda çok güzelmiş :)))))))) Vay be olaya bak....

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
babacanım gönlündeki saf ve temizliği gördüm bu hikayede :) kızla konuşurken etrafına bakınıp acaba biri görürmü diye şüphelenmen beni bitirdi orda :) birzanmanki ben :)

Hüseyin Abimizede burdan selamlar aynı sakınliği ve anlayışı başkası göstermezdi bence helal valla :)

TheSLaYe®

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,469
1
K.Maraş
Talihsiz bir olay.işte böyle bazen birşeyi yapmak istersin eline yüzüne bulaştırıncada böyle olur bende bir anımı anlatacağım size arkadaşlar Off topicde kalın lütfen :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.