Bir Forum Bu Kadar Mı Değişir

reloadcryz

Katılımcı Üye
19 May 2018
281
2
İstanbul
Selamlar, neredeyse 5 yıl önce katılım sağlamışım foruma. Yıllar önce de bıraktım öyle bir bakayım derken her şey çok değişmiş. Neler oldu? Nasıl gidiyor? Umarım hepiniz iyisinizdir.

v for vandet

Katılımcı Üye
26 Kas 2020
261
103
bin\debug\
benim ilk üyeliğim 2016 haziran idi, inanın ortam o kadar güzeldi ki forumda... Her gün neredeyse gövde gösterisinde deface konuları ve index basma konuları olurdu, sahiden çok zevkliydi o zamanlar veya yaş ilerledikçe hayat farkındalığı artıp hayattan zevk almamaya mı başlıyoruz bilemedim. Belki de bizden önce üye olanlar da kendi zamanları için böyle diyordur...

reloadcryz

Katılımcı Üye
19 May 2018
281
2
İstanbul
benim ilk üyeliğim 2016 haziran idi, inanın ortam o kadar güzeldi ki forumda... Her gün neredeyse gövde gösterisinde deface konuları ve index basma konuları olurdu, sahiden çok zevkliydi o zamanlar veya yaş ilerledikçe hayat farkındalığı artıp hayattan zevk almamaya mı başlıyoruz bilemedim. Belki de bizden önce üye olanlar da kendi zamanları için böyle diyordur...

Forumlar önceden o kadar keyif veriyordu ki anlatamam. Burada bir aile ortamı olduğunu hatırlarım. Hala öyle mi bilemiyorum. Mareşal rütbeli olanlar geldiğinde abi falan derdik :D insan ister istemez o zamanları gerçekten arıyor.

Forum o kadar çok şey katmıştı ki zamanında, ne desem yetersiz kalacak. Özledim gerçekten o zamanları.

v for vandet

Katılımcı Üye
26 Kas 2020
261
103
bin\debug\
Forumlar önceden o kadar keyif veriyordu ki anlatamam. Burada bir aile ortamı olduğunu hatırlarım. Hala öyle mi bilemiyorum. Mareşal rütbeli olanlar geldiğinde abi falan derdik :D insan ister istemez o zamanları gerçekten arıyor.

Forum o kadar çok şey katmıştı ki zamanında, ne desem yetersiz kalacak. Özledim gerçekten o zamanları.
vallahi sabah akşam burada takılırdım, cidden keyifli zamanlardı, her gün top15'de kaliteli paylaşımlar yapılırdı, dediğin gibi rütbesi yüksek olanlara abi çekerdik :D ama şu gerçek ki o zamanlar asla geri gelmeyecek..

reloadcryz

Katılımcı Üye
19 May 2018
281
2
İstanbul

reloadcryz

Katılımcı Üye
19 May 2018
281
2
İstanbul
vallahi sabah akşam burada takılırdım, cidden keyifli zamanlardı, her gün top15'de kaliteli paylaşımlar yapılırdı, dediğin gibi rütbesi yüksek olanlara abi çekerdik :D ama şu gerçek ki o zamanlar asla geri gelmeyecek..

İşte üzücü olan tarafta bu, zamanın geri gelmemesi. Hadi gelmese de o eski ortam dönecek olsa burada yemin olsun çıkmam bu forumdan

Tekrar hoş geldin sen nasılsın.

İyi diyelim iyi olalım.

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,459
833
Hergün crypter paylaştığımızı es geçmişsin.
aslında o günleri özlüyorum bir yandan da üzülüyorum.

invisible blood

Uzman üye
15 Eyl 2023
1,177
442
Arkadaşlar eskilerde burada yoktum yeni katıldım 7-8 ay önce filan evet ozamanlar geri gelmeyecek ama önemli olan (bence) forumun devamlılığını sürdürmesi ve gelecek nesillere aktarmasıdır.

2 kere mesaj yazdım özür dilerim🙏post kasmak gibi olduda, , içimdekileri paylaşayım dedim.

26 Haz 2016
2,819
598
Bir forum sitesi üyeleri ile ayakta durur. Burası bir makale paylaşım sitesi değil. Forumları üyeler ayakta tutar. Yani forum sitesinin ayakta akalması yetkin üyelerle mümkün. Sürekli üreten araştıran 1 e 1 daha koyup 2 yapan üyeler forumların ayakta kalmasına yardımcı olur. Siz eğer sadece girip bakıp çıkarsanız. Forum siteleri haliyle düşüşe geçer. Kısacası, forum değişmedi. Siz değiştiniz. Biz değiştik. Toplum değişti. Üreten değil, tüketen bir toplum olduk. Yine hep birlikte Üretirsek yine eskisi gibi olur her şey. Olur mu? Bana sorarsanız olmaz. Artık bana sorarsanız çok geç. Ama imkansız da değil.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.