Bizi Bulabılırler mı? (AÇIKLAMA) Guncelleme //14.02.2014

muhendisbey

Katılımcı Üye
29 Eyl 2013
290
0
Şöyle bir açıklamada bulunmalıyım ki aklı başında güvenliğe önem veren her web yazılımcısı siteye girişleri kontrol altında tutar . Sizin her girişinizde saati saatine dakikası dakikasına ip leniz kayıt altına alınır bu böyle biline .bir web yazılımcısı ve bilgisayar mühendisliği öğrencisi olarak bunu belirtmek istedim.

GeneralHackPro

Katılımcı Üye
24 Eki 2013
326
0
Teşekkürler En Azından Böyle Bir İşe Girişmeden Önce Nasıl Bir Tedbir Alınır Öğrenmiş Oldum

figuran

Üye
9 Eki 2013
177
0
çok saol 3 senedir site deface ediyom hala aynı şey adam tehdit ediyo birşey olmuyo hiç ıp gizlemiyom sadece yaptığım shel sokup sitenin girişindeki log kayıtlarını silmek çok işime yarıyo tercih ederim

gazi05

Katılımcı Üye
24 Ağu 2011
323
0
C++City
açık ve net kötü bir şey yapacaksanız güvenlik kamerası olmayan bir internet kafe seçiniz varmı eksik :D

geo

Yeni üye
25 Şub 2014
22
0
BURSA
2007 tarihli olmasına ragmen benm gibi yeni başlayanların kesinlikle okuması gereken bir konu,eline ve emeğine sağlık üstadım.

ekrem1806

Katılımcı Üye
14 Eyl 2008
743
1
gazide okuyorum ögrenci işlerinin şifresi vardı bütün notları aa yapıyım dedim. kamerası olmayan bi cafeye gidip sonradan şeytana uymadım :D. evde yapsam direk zımbalarlar zaten :D

geo

Yeni üye
25 Şub 2014
22
0
BURSA
Bende bi ara yapmayı düşündüm ama hocanın pc den soruları ç[almayı] fakat elimde ne ip vardı ne de başka bişi,sadece kablolu ortak ağ olunca olmadı :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.