Bizi Bulabılırler mı? (AÇIKLAMA) Guncelleme //14.02.2014

RafaeL33

Katılımcı Üye
30 Mar 2013
400
1
M3RS!N
#Okumayan arkadaşlarımız görsün diye.

-Ayrıca defalarca okumuştum önceden abi ve tekrardan gine okudum Sağol yazı için :)

mma329

Uzman üye
23 Eki 2014
1,626
0
Başlayalım?
abi ben şimdi bir depoya gitsem bir modem alsam mobeselere fln dikkat etsem sonra banka site hackleyip her kredi kartından 1 dolar çeksem 1 milyon ulaştı diyelim sonra siteye dokunmadan loglarını silicem modemide orda bırakıcam pc yi dediğini gibi bat dosyasıyla sileceğim sonra kaçacağım sizce yakalanırmıyım?

01classique06

Uzman üye
1 Şub 2015
1,302
0
abi ben şimdi bir depoya gitsem bir modem alsam mobeselere fln dikkat etsem sonra banka site hackleyip her kredi kartından 1 dolar çeksem 1 milyon ulaştı diyelim sonra siteye dokunmadan loglarını silicem modemide orda bırakıcam pc yi dediğini gibi bat dosyasıyla sileceğim sonra kaçacağım sizce yakalanırmıyım?

Sen çok yanlş gelmişin hocam

eMSiBi

Üye
24 Haz 2013
83
0
Ellerine sağlık Üstad! Hakikaten bir aydınlanma yaşadım. Sağolasın. Ellerin dert görmesin inşaAllah!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.