Black-İp BETA!! [İp Değiştirme Programı]

By19o3

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
308
0
İstabul
Hayırlı Olsun Kardeşim birsey soracağım ben real hide ıp kullanıyordum ornegın hollanda ıp si secince internet gelmiyodu aynı sorun bu programdada varmı ve birde kardeşim linkleri verirken altarnatif yazmıssın dogrusu alternatif gözüme carptı soyleyim dedim tekrar hayırlı olsun devamı gelir umarım.

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
Hayırlı Olsun Kardeşim birsey soracağım ben real hide ıp kullanıyordum ornegın hollanda ıp si secince internet gelmiyodu aynı sorun bu programdada varmı ve birde kardeşim linkleri verirken altarnatif yazmıssın dogrusu alternatif gözüme carptı soyleyim dedim tekrar hayırlı olsun devamı gelir umarım.

Öbür link kırılınca öbür link'e geç demek gibi.
Hide-İp güncelliğini arada sırada kayıp ediyor. bu programda öyle bir sorun yok cünki stabil bir proxy sunucusuna bağlı olmuyorsunuz genel 8 tane buton var 8'indede 7/24 güncellenen bir ip sistemi var.
oradan alıp yapıştır bitti gitti. biraz ağır olur o kadar. hızlı proxy bulursan yaparsın.

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
Önemli değil arkadaşlar ama ;
bazılarınız dll ve ocx sorunu alıyormuş bunu googleye yyazıp OCX Klasörüne atarsanız sorun ortadan kalkıcaktır. 2 adet ocx hatası verebilir sanırsam eksik eklemişim.

ugur147147

Yeni üye
5 May 2013
8
0
Ya Arkadaslar Simdi Ben M2bob Kullanıyorumda Adam Paralı yaptı 5 saatlık bedava aldım ama bidahakı sefere alamıyorum cunku ip den dolyaı bu programla kesin olarak ip nom deşirmi yardım edinn !!!

AgongyS

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
932
1
İstanbul
Suanda incelemelerime göre Black-King kadar bu konularda ilerlemis yok :)
Tesekkürler THT
Tesekkürler Black-King
Tesekkürler
:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.