Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

Weardlegend

Katılımcı Üye
6 Ocak 2013
768
1
33
İstanbul
hocam benimde dün kırdığım internet bugün kırmadı.Hemde 3 kez denedim .Başlatıyorum bırakıyorum tv başına geçiyorum geldiğimde olumsuz yazısını görüyorum bidaha başlatıyorum.Ne iş anlamadım.Ama program güzel hakketten 15 tane wifi arasından 3 tane kırabildim ama normal bişey.Sonuçta daha bu ilk sürümleri ilerde geliştikçe nasıl olur bakalım allah kerim. Başarılar dilerim hocam.Hee birde birşey daha sorucam ilerde paralı olucakmı program?

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Ben kodlamadığım ıçın böyle bır şey yapamam. ücretlendırmeyı fırmada yapamaz yaparlarsa ben düzenleyıcısını kodlarım kırıcınınkılerı zaten düzenlıyorum o yüzden ücretlendırme verılmıcek.

ThESquaLL

Üye
6 Ocak 2013
65
0
Ankara
Windows 8.1 ; program başarılı teşekkür ederim 6 wifi buluyorum ancak programdaki wps bölümü 3 tanesini gösteriyor 2 tanesini kırabildi onlarda gece modemi kapatıyorlar bulamayan wifileri nasıl bulunur hale getirebiliriz çok teşekkürler kolay gelsin

TURKSTFN

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2013
23,056
1
hocam benimde dün kırdığım internet bugün kırmadı.Hemde 3 kez denedim .Başlatıyorum bırakıyorum tv başına geçiyorum geldiğimde olumsuz yazısını görüyorum bidaha başlatıyorum.Ne iş anlamadım.Ama program güzel hakketten 15 tane wifi arasından 3 tane kırabildim ama normal bişey.Sonuçta daha bu ilk sürümleri ilerde geliştikçe nasıl olur bakalım allah kerim. Başarılar dilerim hocam.Hee birde birşey daha sorucam ilerde paralı olucakmı program?
Kırdığın internetin şifresini almamışmıydın :RpS_blink:

hatedarkk

Üye
14 Eki 2012
158
0
merhaba windows ile wiriless şifre kırma konusun abaktım ve programı bilgisaytarıma indirdim fakat scana bastığımda 0 redes disponsible yazıyor ve hiç wiriless bulmuyor nedeni ne olabilir acaba

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.