Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

gizemlihacker591

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
503
0
Abim Wifi kartım Intel(R) WiFi Link 1000 BGN programda wifi'yi seçip kır dediğim zaman kablosuz adaptörü var bu yazılım bazı özellikleri devre dışı bırakabilir diyor ve kapanıyor sorunun çözümünü özelden yazarsan sevinirim

wb2Q5Y.jpg

Bu Hatayı Veriyor

Son düzenleme:

COP COP 2011

Kıdemli Üye
20 Ağu 2011
2,669
1
İZMİR
arkadaşlar bnm sorunum jum start da bn ağları video daki gibi ğöremiyorum
bu yüzden mi başarısız oluyor hemen autoya geçiyor

ThESquaLL

Üye
6 Ocak 2013
65
0
Ankara
Bi Arkadaşımız Yardım Ederse Seviniceğim Win8.1 Kullanıyorum Bazı Wifileri wps Bölümünde Yok Bssid 00 la başlayanda var başlamayanda var bunları görmüyor Bi Yardım Ederseniz Teşekkür Ederim Kolay Gelsin

bolsu1

Yeni üye
26 Eki 2009
4
0
arkadaslar bısey sorcam
benım modem bır metre otede gormuyor program
ısletım sıstemım xp
acaba w7 yada vısta sartımı var yoksa harıcı anten baglamak zorundamıyım?

bolsu1

Yeni üye
26 Eki 2009
4
0
evet konuyu bastan sona okudum sanırım format gerekecek pcye xp olmuyor
vısta da calısırmı arkadaslar sıstemı vıstaya alıcam yoksa mecburen w8 olcak

hackburak

Üye
28 Şub 2009
236
0
dumper 4.0.01 e güncelledim

eski vers dede yeni vers dede

wps de sadece kendi baglandıgım modemi görüyo

ama redesde /ilk başta/ kırmak istedigim modem gözüküyor

wps de nası gözükecek bu ??

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.