Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

Red1

Yeni üye
12 Nis 2012
24
0
arkadaş bi program kodluyosun arkasında durmuyosun herkes ayrı bi hata alıyo . ö.m atıyorum cevap vermiyo nasıl iştir bu !!!!

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
arkadaş bi program kodluyosun arkasında durmuyosun herkes ayrı bi hata alıyo . ö.m atıyorum cevap vermiyo nasıl iştir bu !!!!

yapamıyorsanız bu sızın hatalarınız adaptörlerınız uyumsuz. vıdeodakı adaptörümü almayı denesenız ? burda adaptör önerın dıyeceğınıze vıdeoda gösterdığım adaptöre baksanız ? yapmak o kadar zor değıl. wps'ye düşmüyorsa adaptör yetersız demektır. wıfı'yı kırmıyorsa çevrenızdekı modemler 2013-2014 model ve son sürümdür demek. kırmıyorsa zorlamaya gerek yok başka wıfı deneyın. faıled yada kıramıyorum hatası alıyorsanız bırakın o wıfının peşını benım programımla daha o wıfıyı kırmanız çok zor. ancak güncellemeyle.

güncellemede sorunlar var düzeltılıne kadar 30.9 kullanın 40.1'ı paylaşanların postlarını sıleceğım.
güncelleme sorunu ortadan kalkınca konu altından yazacağım ıstıyenler ordan ındırır.

Red1

Yeni üye
12 Nis 2012
24
0
yapamıyorsanız bu sızın hatalarınız adaptörlerınız uyumsuz. vıdeodakı adaptörümü almayı denesenız ? burda adaptör önerın dıyeceğınıze vıdeoda gösterdığım adaptöre baksanız ? yapmak o kadar zor değıl. wps'ye düşmüyorsa adaptör yetersız demektır. wıfı'yı kırmıyorsa çevrenızdekı modemler 2013-2014 model ve son sürümdür demek. kırmıyorsa zorlamaya gerek yok başka wıfı deneyın. faıled yada kıramıyorum hatası alıyorsanız bırakın o wıfının peşını benım programımla daha o wıfıyı kırmanız çok zor. ancak güncellemeyle.

güncellemede sorunlar var düzeltılıne kadar 30.9 kullanın 40.1'ı paylaşanların postlarını sıleceğım.
güncelleme sorunu ortadan kalkınca konu altından yazacağım ıstıyenler ordan ındırır.

yapamıyorum diye bişey yok :S program wifi adaptörünü görmüyo yokmu bi çözümü ?

none3

Üye
19 Tem 2012
191
0
sa beyler programı nasıl güncellicez update basıyom sürüm hala v.30.9 40.1 yapamadım

toretto0404

Katılımcı Üye
6 Ağu 2012
546
0
İstanbul
eline saglık kardesm ben yaptım 1 tane kırdım sadece geri kaln wi fi lere tıklayınca bi baglanıp bi kopuyor şifreyi kıraıyorum sanırım nasıl haledicem ?

hatedarkk

Üye
14 Eki 2012
158
0
usta benim pc laptop winxp wiriless kartı :REALTEKRTL8191SE WRİLESS LAN SCANA BASTIĞIMDA
0 REDES DİSPONSİNBLE GELİYOR HİÇBİR AĞ BULMUYOR BAŞKA PC GETİRİPMİ DENİYEYYİM SİZCE GETİRECEĞİM PC WİN7 OLCAK.

bici21

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
4,828
1
wzJE9j.jpg

arkadaşlar 4'üncü bu

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
eline saglık kardesm ben yaptım 1 tane kırdım sadece geri kaln wi fi lere tıklayınca bi baglanıp bi kopuyor şifreyi kıraıyorum sanırım nasıl haledicem ?

Konuda sohbet etmeyı bırakırmısınız ?
Tartışmaya başlıyorsunuz sonra fazla uzatmayalım vıdeo yüklenınce kırdığınıza daıre yazılarınızı yazar paylaşırsınız.

Bağlantı seviyenizin iki diş ve üzeri olması gerekiyor.
Cihazın pin codenu bulup airdash yöntemiyle eşleştiriyor bu program.
Tabi eşleştirmek için wifinızı kapatıp açıyor çünkü bazı bilgileri karşı taraf istiyor onu engellemek için açılıp kapanıyor on kez filan veya daha az , karşıdaki cihazın belleği dolunca bağlanıyor .
yani tahmini çalışma prensibi bu şekilde diye düşünüyorum.

Bende iki tane buldu.

Bu program hakkatten black king farkıyla :) sağolsun böyle fırlama programlar böyle fırlama programcılardan çıkıyor.
Şeytan bu şeytan :D

Eyvallah üstad gerçekten işe yaradı..

Wireless sinyal gücü duvarların kalınlıkları duvar boyasının yapısı çevredeki sinyal kirlilikleri vs gibi sebeblerle düşebilir.

Onun için wifi cihazınıza bir kaç ekleme yapabilirsiniz aşağıdakiler gibi

Youtube videosu
Aluminyum Folyo İle Wireless Hızını Arttırma - YouTube

Veya bu şekilde

3.jpg

13.jpg

14.jpg

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.