Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

TURKSTFN

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2013
23,056
1
ekXpDJ.jpg

arkadaşlar 5' inci oldu

Bilgisayarı her yere ***ürüpmü deniyon :D Olanı var olmayanı var :) ben 2tane kırmıştım :D

bici21

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
4,828
1
KDyrmy.jpg

arkadaşlar 6'ıncı oldu
adam şifresini leblebi tozu 19 koymuş:woott

Son düzenleme:

xxHxxHxx

Uzman üye
17 Tem 2013
1,218
0
Jumpstart herhangi bir kablosuz ağ adaptörüyle erişim kuramadı hatası veriyor ?
İşletim sistemi W8

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
konuyu açan arkadaş tamamiyle ilgisiz artık bi açıklama bekliyoruz

500 kışıye tek tek nasıl anlatmamı beklıyorsun ? anlattım başlardakı yorumları okursan. araştırmacı olsanız sorun almazsınız. açık ve net adaptörün ya driveri güncel değildir yada adaptör yoktur. sorun bundan ıbaret.

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
konuyu açan arkadaş tamamiyle ilgisiz artık bi açıklama bekliyoruz

İnsanoğlu bazen nankörlük yapabiliyor.
Güncelleme en yakın zamanda gelecektir emin ol.
Burada çoğu kişinin sorununu çözdü bu program.
Sana merhem olmadı diye böyle yorumlarda bulunman yanlış.

Adam kaç senedir bu sayfanın üyeleri için çalışıyor altında imzası olduğu tonlarca konu VE PROGRAM VAR

Sen sık sık bu sayfayı kontrol et , güncelleme gelince üstad buraya ekleyecektir.
Merak etme güncelleme geldiğinde tarihi ile beraber gelir.

Belki de programı bir portable AIO şeklinde tasarlayıp önünüze koyar.

Ama pat diye güncelleme beklemeyin.
Wifi ağına dahil olmak için bir sürü kod gerekiyor , bir sürü mantık dizimi , iş sırası modem adresleri ve destekleri sözüm ona driverları artık nasıl oluyorsa
Bunlar için Black-Kingin araştırıp geliştirdiğinden emin olabilirsin

Ancak tutupta gecesini gündüzünü bu programa harcayamaz Kİ HİZMETİNİZE ÜCRETSİZ SUNULMUŞ ADAMIN HİÇ ÇIKARI YOK

Adamın farklı projeleri üstünde çalışmakta olduğu çalışıp geliştirmekte olduğu hatta çalışacağı projeler ayrıyetten günlük özel yaşamı , üniversitesi işi sağı solu.

Bir adam tek başına bunu yapıp önüne koymuş bence az saygılı olun.

Amacım övmek filan değil. Sadece nankörlük etmiyorum

Aç bir konu offtopic'e kaç kişi bu adamdan memnun???

Tekrar ediyorum bütün mesajlarınız adamın vakti oldukça gözden geçiriliyor.
Değerlendiriliyor VE BİR ÇOK YORUMA yorum kirliliği olmasın diye yanıt vermiyor bilerek.
Yorumunuzu silse kalbiniz kırılır silmediğine göre cevabı konu içinde var ...
Biraz görmekle alakalı.

Güncellemeler eklenecektir yazıyor zaten.

Başka sorunun varsa yazarsın. Adam onu çözmek için uğraşır.

ultrahacker59

Katılımcı Üye
7 May 2013
530
0
Tekirdağ
İnternet'te Her Modemle İlgili Her Şey Mevcut Aslında. Biraz Derin Araştırma İle Program Her Modemi Kırabilecek Hale Getirilebilir. Örneğin; Bizim AYT'de ki Arkadaş Ping Atakları mıdır Artık Ne İse! Her Neyse Onu Güçlendirmiş ve Extra Bir Şeyler Yapmış Ama Güzel Olmuş.

xxHxxHxx

Uzman üye
17 Tem 2013
1,218
0
Sizi meşgul ettiğim için özür dilerim ufak bir ayar ile sorun çözüldü :) Lütfen nankörlük etmeyelim Black-King o kadar uğraşmış programı paylaşmış sizin yaptığınıza bak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.