Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

kinglow

Üye
3 Kas 2011
162
0
.net i hallettim de bağlanmıyor hiçbir şekilde pin veriyor mesela : 10293837 ee giriyorum olmuyır jumpstart bağlanılan wifi diyor atıyorum burcu02 diyor sınırlı erişim fiyip kesiliyor full gösteren wifiler var bağlanmıyor ama pini veriyor ne şekil yapacaz rica etsem

kinglow

Üye
3 Kas 2011
162
0
çok teşekkür bir kaç tane oldu ama sinyal zayıf diyor bağlanmıyor zayıf olduğundan full olanlarıda bir türlü kıramıyor anlamadım gitti 2 3 tabe full var dinyal gücü yüksek yani belki 20 defa denedm başarısız diyor nasıl olcak onlar bilmiyorumm

'SiyahSancaK

Uzman üye
12 Şub 2011
1,264
0
Nereye
Arkadaşlar benim masaüstü adaptörüm var everest marka bi türlü bulmuyor ağları sürücüyü kaldırıp atheros u kurmaya calıstım onuda kurmadı yardım edermisiniz ?

Kuyke

Yeni üye
14 Nis 2014
3
0
freeget 400 proğramı süper kardeşim.. internetten indirebilirsin ama çin sitelerinde var basit bi çeviriyle bulabilirsin :)

barn

Yeni üye
13 Nis 2014
7
0
black king güncellemeyi ne zaman yapıcaksın bi wifi kıralımda öğrencilik hayatımız rahat geçsin boardcamAp desteği verirsen güzel olur.

nafoo123

Yeni üye
15 Tem 2009
22
0
BC:F6:85:D8:EE:E1 veya CC:B2:55:32:B5:3E
Wps Pin = 21464065

ben bunla girdim dumper.exe wps pin:42169291 bunu gösteriyor

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Lınkler güncellenmıştır. %7 Oranında Tüm Modemlere Destek Eklenmıştır. Grafık Hataları Düzeltılmıştır. Yazılım Problemlerı Ayarlanmış Ve Farklı Olarak 7 Farklı BSSID eklenmıştır. kurulumdan sonra programdan update yapmayı unutmayınız.

'SiyahSancaK

Uzman üye
12 Şub 2011
1,264
0
Nereye
Arkadaslar farklı wireless markalarıyla uyuşmuyor mu ? bende dumperr i açamadı bile driverleri de kurmuyor yardımcı olacak varmı tw ile ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.