Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

YEDEKLAP

Üye
23 Nis 2013
99
0
wirelessim cok saglam sinyal gucu cok saglam fakat basıt sıfrelı wırelesslerı kırıyor 23242526 gıbı sıfrelı wifi agini kirabildi ustelik en guncel surumu dumpperin

AkCaYaBo

Uzman üye
26 May 2012
1,113
0
.
Arkadaşlar dumpper v50.1 çıktı. 14:B9:68 eklenmiştir...

Son düzenleme:

burak58362

Yeni üye
6 Kas 2010
10
0
beyler bende dumpper çalışmıyoor diğer pc'de çalışıyor fakat bunda çalışmıyor net framework hatasıyla karşılaşıyorum ne kadar yükleyip kaldırsam da nafile hala aynı nede olabilir?

Hsyndg

Yeni üye
23 May 2013
1
0
Arkadaşlar dumpperı açınca hata veriyor ve bilgisayarım resetleniyor. Ne yapmalıyım yardım edin lütfen

SeriKurt

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
474
1
SliconValley
Ben Dumper.exe yi çalıştırıyorum hiç bir hata vermeden açılmıyo ama görev yöneticisinde açık görünüyor ama bi süre sonra ordanda Gidiyor. Not:Birde JumpStart ı Başlatınca Kablosuz Adaptörü Var Bu Bazı Özellikleri Devre Dışı Bırakabilir Diyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.