Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

kuku6156

Yeni üye
28 Eki 2010
9
0
Intel(R) Centrino(R) Wireless-N 1030 laptop wifim bu ama jumpstart a geçiyorum modemı seçip adaptorü görmüyor adaptor sorunu verıyor ne yapabılırım hocam ?

xdock

Yeni üye
11 Şub 2011
1
0
bende de sorun verdi.. daha düne kadar kırabiliyordum ama şimdi wirellesı tanımıyor..+ yüklerken windows7de de dijital imza hatası veriyor.. galiba arkadaş desteğini çekmiş..

4 Tem 2012
70
0
MERHABA Black-King BENİM HERŞEY SORUNSUZ ÇALIŞIYOR BURADA PEK FAZLA WİFİ YOK 2 TANE VAR BİRİ SATEN UZAK MESAFE PEK ÇEKMİYOR %2 5 ARASI GİDİP GELİYOR DİĞERİ İSE %70 AŞAĞI DÜŞMÜYOR AMA DUMPERDEKİ VPS BÖLÜMÜNDE O AĞIN ADI ÇIKMIYOR YARDIMCI OLUR MUSUN DİĞER %2 OLAN ÇIKIYOR %70LERDE OLAN ÇIKMIYOR NEDENSE BİLMİYORUM ARTIK YARDIMIN İÇİN ŞİMDİŞDEN TEŞEKKÜRLER ELİNE SAĞLIK

bici21

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
4,828
1
Arkadaşlar sizde program çalışıyormu sanırım destek kaldırıldı

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
sen yapmadın diyenlere bu jumpstart destek kaldırılması yeterli bir cevap olmuştur. yarına kadar düzeltilicektir sorun arkadaşlar.

3 Tem 2013
130
0
Bayrampasa
oQWr6Q.jpg
Böyle bir hatayla karşılaştım çözümü varmıdır? @Black-King

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.