Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
dostum diyorum ki :D onu kare kökünü biliyorum diyorum işlevini biliyorum sen konu ile alaka bir sözün yok ki hala bana jump diyorsun, jump stp türkçe dil desteği koyaydın web sitesine dumpper sahiplenmen ayrı bir vaka face ve forum içersindeki söylediklerinin hiç bir elle tutulacak kaydesi yok ben sorduğum sorularda jump yoktu oysaki telefonunda yoktu jump bir güncelleme log analizide yok dinlediğinde paketleri bunuda yaz bir köşeye dosya versiyonları ve boyutlarından gücellemenin anlamını kavramak zor söylediklerin için neyse alıntı yaz bari emek suistimal etmek iyi hoş bişi değil

dumpper'ı ben yaptım dedığım en ufak bır yazın varmı bende sana ben dumpper'ı yapmadım dedığım postlarımı atıcam ? ben sadece güncellemelerle alakalı bazı kodları ve bssıd lerı yapımcıya bıldırıyorum ve güncelledığını söyledım.

'Black-Studio

Kıdemli Üye
22 Haz 2013
2,753
0
dumpper'ı ben yaptım dedığım en ufak bır yazın varmı bende sana ben dumpper'ı yapmadım dedığım postlarımı atıcam ? ben sadece güncellemelerle alakalı bazı kodları ve bssıd lerı yapımcıya bıldırıyorum ve güncelledığını söyledım.

Hocam Bide bunu cevapla :) , İyi Ellerine saglık 3Wi-Fi Kırdım 1Hafta Sonra Yolculuk Adanaya Ordada Dolu Wi-Fi Var :D Ordada Kırıcam İnşallahta , Mesele Bazı Wi-Filer Var Gözüküyor Ama WPS De Çıkmıyor Bunun Sorunu Nedir :)

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
Hocam Bide bunu cevapla :) , İyi Ellerine saglık 3Wi-Fi Kırdım 1Hafta Sonra Yolculuk Adanaya Ordada Dolu Wi-Fi Var :D Ordada Kırıcam İnşallahta , Mesele Bazı Wi-Filer Var Gözüküyor Ama WPS De Çıkmıyor Bunun Sorunu Nedir :)
sorun değılkı bu wps açığı olmayanları redes'den wps'ye almıyor çünkü wps pınlerını bulamıyor dumpper en kısa sürede TAMAMEN KENDI YAPIMIM OLAN %70 flan wps pınını bulan bır program yapacağım. üzerınde çalışmalarım devam etmekte tamamıyla basıt bır proje bssıd yaz ve butona basıcaksın çıkartıcak.
en basıtınden şunlara bak ;
http://www.turkhackteam.net/3950265-post60.html
benımde bekledığım ayarlama olan destek...
benım kodlamadığım düzenleyıcı yazım ;
http://www.turkhackteam.net/3955048-post241.html
ücretlı olucakmı sorusuna cevabım ;
http://www.turkhackteam.net/3957692-post322.html

yeterınce açık olmuştur çok var böyle yorumum bu konuda :)

Son düzenleme:

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
arkadaşlar elindekiniz yetini adam hiç piyasayacıkarmıya bilirdi de dedi THT aile si de yararlansın die sürmüş sürümü cok şükür diyin öpün başınıza koyun

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
Bu konu hakkında yeterince açıklama yapılmıştır,kimse programı sahiplenmiyor ne yaptıysa onu söylüyor. Gereksiz mesajları sildim. Daha fazla saçma yorum istemiyorum kimsenin kalbini kırmayalım.

batuhan0088

Kıdemli Üye
23 Haz 2013
3,544
3
program işe yarıyormu yarıyor gerisini niye tartışıyorsunuz ha sen yapmışın ha başkası program için sağol sen yapsanda yapmasanda teşekkürler bunu paylaşmasaydın biz böyle bir program olduğunu bile bilemeyecektik teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.