Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

BeFa*

Uzman üye
22 Ocak 2012
1,223
0
127.0.0.1
60.0 Wifi Kırma Başlatılamıyor ?
LPkZAo.png

Son düzenleme:

zalim_21

Yeni üye
2 Eyl 2010
36
0
yeni güncelleme geliyorda değişen bir arayüzü filan oluyor kırabildiğimiz yeni modem sıfır dumpper yerine jJumpstart güncelleseniz daha iyi olmaz mı. tamam programı ilk yapan arkadaş airtesin teklifi icabı yapmıyor artık başka bir arkadaşımız bu projeyi daha ileriyi seviyeye taşıyabilir bence

mxrxtx

Yeni üye
25 Haz 2014
2
0
Abicim sana çok teşekkür ediyorum ne zaman dır arıyodum buldum sonunda allah bütün pclere girme imkanı versin sana :D :D o kodları yazan ellerin bir kez daha en iyisi için kod yazsın :D :D

lYoyLX.png
[/url][/IMG]

pparduss

Yeni üye
19 Eyl 2010
8
0
arkadaşlar bu son iki güncellemeyi yaptıktan sonra jumpstartı başlatırken hata alıyorum imposible ile başlıyor hata metni bunun bir çözüçü var mıdır biliyor musunuz

'Black-Studio

Kıdemli Üye
22 Haz 2013
2,753
0
Super Online İçin Birşey Yapamazmısın Hepsi Super Online Burdakilerin Memleketteyim :( Hepsi Turkcell Tilgin Var Ama Hata Veriyor Hemen Kırılamadı / Black-King.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.