Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

dormantboy

Yeni üye
1 Tem 2014
5
0
valla helal olsun black-king türkiyenin 1 numaralı hackeri diyebilirim sayesinde internet faturasından kurtuldum 50 lirayıda arabaya benzin vurdum oh oh :)

kadirhacker

Yeni üye
15 Tem 2014
10
0
kardeşim merak ettimde bazıları mavi ekran alıyomuş mavi ekran alınca pcde herhangi bir sorun oluyormu servise filanmı ***ürmek lazım ? yada sonradan normal açılıyomu ona göre denicm şimdiden TEŞEKKÜRLER BLACK-KİNG FACEBOOKTAN TAKİP EDİYORUM :)

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
kardeşim merak ettimde bazıları mavi ekran alıyomuş mavi ekran alınca pcde herhangi bir sorun oluyormu servise filanmı ***ürmek lazım ? yada sonradan normal açılıyomu ona göre denicm şimdiden TEŞEKKÜRLER BLACK-KİNG FACEBOOKTAN TAKİP EDİYORUM :)

reset atınca düzelıyor dostum çok fazla yüklenırsen wıfıye mavı ekran çıkıyor :)

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,764
20
510
25
Praise The Fool
Wifi Adaptörün Sorunludur.Dummper Pin'e Göre Kırıyo Pinler Yanlış Olursa Kıramaz Bunun İçinde Backtrack vs Kullanman Lazım ;) Sorun sende

onceki sürümlerde sorun yoktu :=) :yo kırdım bi kere ancak gerisi gelmedi :( :( internetim vardı ozaman şimdi yok asıl şimdi lazım bana :drunk :drunk valla ben cok wifide denedim kırmıyor diyecek baska sozum yok :RpS_glare:

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
Bende aldığım hatalarda bozulduğunu düşünüyordum ancak dumpper kırmıyorkı wıfıyı arkadaşlar ? kullandığınız jumpstart'ada güncelleme vermedım. jumpstart hala ılk sürümünde devam edıyor. dumpper'de wps pınlerı bulmak ıçın süreklı gelışım halınde.
kısacası programın bozulduğu falan yok. bozulduğunu düşünüyorsanız jumpstart'ı manuel kullanın. ılk ankı program çünkü hala.

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,764
20
510
25
Praise The Fool
Bende aldığım hatalarda bozulduğunu düşünüyordum ancak dumpper kırmıyorkı wıfıyı arkadaşlar ? kullandığınız jumpstart'ada güncelleme vermedım. jumpstart hala ılk sürümünde devam edıyor. dumpper'de wps pınlerı bulmak ıçın süreklı gelışım halınde.
kısacası programın bozulduğu falan yok. bozulduğunu düşünüyorsanız jumpstart'ı manuel kullanın. ılk ankı program çünkü hala.

Peki Jumpstar'a günceleme vermeyi düşünüyormusun hiç​
:RpS_confused: :secret

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.