Black-King WiFi Kırıcı (3) Windows'da WiFi Kırıcı!

zeroero

Üye
15 Şub 2011
58
0
bu programların kırmak için istediği koşullar gayet açık.
wps açık olacak ve PBC aktif olacak yada otomatik mod açık olacak ardındanda pin numarası doğru olacak ki kırabilsin. Ki buna kırmak denilirse.
Burdanda anlaşılacağı gibi bu programlar gereksiz. Pin numarasını bilen bağlanır.

Son düzenleme:

manga12345

Üye
14 Nis 2014
145
0
teşekürler black :) ya telefon dinleme güncellermisiniz yada yeni sürümü varmı bilgi verebilirisiniz teşekürler

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
Dddd - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle

kardeş hep bu şekilde yazı falan okunmuyor ve hiçbir ağ kırılmadı henüz. Mantığını sordum gömülü wordlist mi var neler deniyor şifressi 12345678 olanı bile kıramadı nasıl bi mantık var biraz bilgi verirmisin. Zaten program başkasına ait sen sadece yarım yamalak türkçeleştirmişsin daha kaliteli hale getirsen geliştirsen falan..

https://www.youtube.com/watch?v=qxM-6Ljxdpw

Program ping ve paket toplama tekniğiyle çalışmaktadır.

cpszckr

Üye
29 Mar 2013
80
2
https://www.youtube.com/watch?v=qxM-6Ljxdpw

Program ping ve paket toplama tekniğiyle çalışmaktadır.

Emeğe saygı yararlı paylaşım teşekkürler.
Fakat;
Tamam paket aldı diyelim içerideki hash değerini ters algoritma ile kıramaz çünkü birebirlik var örtenlik yok. Bazı muhtemel şifrelerin hash değeri ile mi karşılaştırıyor. Yani maksadım kırılabilirliğini artırmak. Kullanıcıya seçenek sunmuyor bunu sağlamanı istiyorum. Kendi wordlistimizi atalım falan. Zaten program dosyalarında .cap paket dosyası mevcut bu da belli bazı şifreler için faydalı olacağını gösteriyor biz hedef essid özgür wordlist kullanarak .cap elde etsek işimiz daha da kolay olur diye düşünüyorum.

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
Emeğe saygı yararlı paylaşım teşekkürler.
Fakat;
Tamam paket aldı diyelim içerideki hash değerini ters algoritma ile kıramaz çünkü birebirlik var örtenlik yok. Bazı muhtemel şifrelerin hash değeri ile mi karşılaştırıyor. Yani maksadım kırılabilirliğini artırmak. Kullanıcıya seçenek sunmuyor bunu sağlamanı istiyorum. Kendi wordlistimizi atalım falan. Zaten program dosyalarında .cap paket dosyası mevcut bu da belli bazı şifreler için faydalı olacağını gösteriyor biz hedef essid özgür wordlist kullanarak .cap elde etsek işimiz daha da kolay olur diye düşünüyorum.

cap falan oluşturmuyor. bu işi zorlaştırır insanlar 2 butona basıp kırmaya alıştı. şimdi yok cap oluşturma yok ekleme crypt. etme. brute force yok pin numarasına ping ve paket yollayıp gelen verileri ekrana yansıtıyor. wpa wpa2 gibi seçeneklerdeyse ucp - tpc attack yöntemleri kullandım (ucp yeni bir sistemdir)

cpszckr

Üye
29 Mar 2013
80
2
cap falan oluşturmuyor. bu işi zorlaştırır insanlar 2 butona basıp kırmaya alıştı. şimdi yok cap oluşturma yok ekleme crypt. etme. brute force yok pin numarasına ping ve paket yollayıp gelen verileri ekrana yansıtıyor. wpa wpa2 gibi seçeneklerdeyse ucp - tpc attack yöntemleri kullandım (ucp yeni bir sistemdir)

Müdahale edebilseydik iyi olurdu. O halde işimiz biraz şansla alakalı. Birkaç defa denedim ama hiç bulamadı hayırlısı bakalım. Teşekkürler.

thearctoss

Yeni üye
31 Ara 2014
5
0
Kardzhali
Şu siteye bir ben mi giremiyorum? TR dışı olduğum icin mi acaba.. DNS yok, belleği temizledim hep aynı sorun "Site bulunamadı". Face sayfana yazdım ama cevaplamadın, yardım edebilecek biri?

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
Şu siteye bir ben mi giremiyorum? TR dışı olduğum icin mi acaba.. DNS yok, belleği temizledim hep aynı sorun "Site bulunamadı". Face sayfana yazdım ama cevaplamadın, yardım edebilecek biri?

Proxy , ip değiştirici bir yazılım varsa girmiyor. Birde türkiye dışı lokasyonlar için site kapalı ama 1-2 güne kadar tüm lokasyonlara açacağız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.