Black-King WiFi Kırıcı (3) Windows'da WiFi Kırıcı!

29 Mar 2013
207
0
üstad tam herşey norma gidiyor şifreyi kırmaya çalışırkene 30 saniye sonra falan program kapanıyor bir hatada vermiyor

fth25

Yeni üye
24 Haz 2013
26
0
abi böyle bir yazı çıkıyo sebebi nedir no se ha encontrado jumpstart en la ruta especificada

SuvarixL

Katılımcı Üye
3 Kas 2013
861
0
New York
%40 üstü sinyal gücündeki wifilere deniyorum Log'larda
Sending M2 Message
Sending M4 Message
Wsc_nack diyo kalıyo orda ? kırmıyo ?

gslimustafa

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
288
0
abi böyle bir yazı çıkıyo sebebi nedir no se ha encontrado jumpstart en la ruta especificada

Aynı sorun bende de var, çözümü nedir acaba ?

----------------------------------
%40 üstü sinyal gücündeki wifilere deniyorum Log'larda
Sending M2 Message
Sending M4 Message
Wsc_nack diyo kalıyo orda ? kırmıyo ?

Aynı mesajı 3. kez yazışın. Görünce cevap verirler zaten.

Yutuliti

Üye
1 Ocak 2015
78
0
dumpperde hata alıyorum black hangi dosyayı indirelim oraya yazmışsın hata alanlar tıkla diye ama tıklayacak yeri yok

cpszckr

Üye
29 Mar 2013
80
2
Teşekkürler Black-King. Bende başarılı olamadı maalesef. Bir sorum olacak bunun mantığı nedir ? Brute Force mu yoksa algoritmanın tersine gitmek mi ? Yada veri tabanında kayıtlı bir wordlist mi var ? Bunu kendi wordlistimizle taratma şansımız yok mu ? Bunu sağlarsan bence daha kullanışlı olur. Kişisel bilgi az çok varsa uygun wordlist ile daha başarılı sonuçlara ulaşırız.

PresidenTR

Yeni üye
4 Şub 2015
2
0
Hocam 10 wifiye de 3'er kere denedim yinede 1 tane kırılmadı.
Bu arada Pin muhabbeti nedir ? Ben nerden bulcam pini ? Anlamadım o konuyu ?

'toprak

Uzman üye
22 Nis 2010
1,539
2
dns ayarlarini degistirmeme ragmen siteye giremedim..linki degistirsen daha faydali olacagini dusunuyorum:) eskisi ile idare edecez artik..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.