Blue Whale Oyunundan Kurtulma!..

Cheno

Uzman üye
3 Haz 2017
1,347
1
Neredenmi?
O oyuna sokun beni dediklerinin birisini yaparsam adam değilim neyler tehdit edebilirler? yerse gelsinler bekliyorum IrecBlue ye diyorum Allah tan başka bişeyden korkumuz yok diye riske almaya ne gerek var diyor

Mustafa Akkaya

Uzman üye
9 Ağu 2015
1,478
0
Ceres
Bu blue whale şeyine inanan var mı gerçekten ? Hani var diyelim aranızdan kaç kişi bu görevleri(tabi internette gezenler gerçekse) yapar ? Varsa da bu topluluk kurbanlarını sürekli takip edip nasıl bir psikolojiye sahip onu öğrenmeleri lazım ki bu çok zor ve zahmetli olur eğer bundan para kazanmıyorlarsa kşm bu işi yapar ?

IrecBlue

Uzman üye
21 Ağu 2016
1,843
5
@root.ad1894
Bu blue whale şeyine inanan var mı gerçekten ? Hani var diyelim aranızdan kaç kişi bu görevleri(tabi internette gezenler gerçekse) yapar ? Varsa da bu topluluk kurbanlarını sürekli takip edip nasıl bir psikolojiye sahip onu öğrenmeleri lazım ki bu çok zor ve zahmetli olur eğer bundan para kazanmıyorlarsa kşm bu işi yapar ?

Şahsen ben yapmam

Milliyetci87

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
4,332
0
necropolis
Milliyetci kardeşim Çok saçma düşünüyorsun 24 yaşındaki kişiler bile bu tuzağa düşerken senin bu düşüncelerin çok saçma madem bu kadar eminsin kendinden buyur oyna :D

Kardeşim eğer hesap çalmakla tehdit ediyorlarsa niye bu saçmalığa girişeyim ?
Benim demek istediğim insanların uyduruk bir hesap için kendilerine zarar vermeleri.
Sidik yarışına girmenin anlamı yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.