[BOT] Adf.ly ve Bc.vc THT Üyelerine Özel // kaanumay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ceyhun5959

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
417
0
Tekirdağ
N4Dv4X.png

kaanumay

Üye
20 Haz 2014
225
0
Bodrum
Program kullanıyosunuz kardeşim,3 defa link tıklamayla olmaz bu işler,

Atılan görüntüde muhtemelen program çok fazla açık durmayıp test amaçlı birkaç kere tıklamış tek 1 görüntüye bakarak saçma sapan yorumlar yapmayınız.

Tamam bundan sonra kullanacagım programların hepsini sana sorar öyle kullanıırım,sanamı soracam ne kullanıp kullanmayacagımı,bu kadar adamı olmayacak işlerin peşinden sürüklemeyin.:RpS_sneaky:

Ayrıca bukadar kişinin ne yapıp ne yapmayacağı seni ilgilendirmez. Program işine yarıyorsa kullan yaramıyorsa terket bu konuyu kirlilik yaratma ortalıkta. Ulan THT üyeleri için bir iyiliğim dokunsun diye program yazıyorum senin gibi fırlamalar gelip saçma sapan yorum atıyor yeter be ne çok boş muhabbet yapıyorsunuz kimisi Yok daha önce açıldı, Kanıt lazım paypal ödemesi göster, 2 - 3 klikle olmaz. Programı nekadar açık tutarsan okadar tıklar gelip burada saçma sapan yorum atıyorsun. Bakın tekrar söylüyorum İşine yarayan teşekkürünü etsin üstlere bakın millet insanca beğendimi kullanıyor geçiyor. Gelipte burada senin gibi boş muhabbet yapmıyor. Biraz insan olun insan.

neoplan37

Uzman üye
26 Şub 2014
1,696
1
C://
Atılan görüntüde muhtemelen program çok fazla açık durmayıp test amaçlı birkaç kere tıklamış tek 1 görüntüye bakarak saçma sapan yorumlar yapmayınız.

Ayrıca bukadar kişinin ne yapıp ne yapmayacağı seni ilgilendirmez. Program işine yarıyorsa kullan yaramıyorsa terket bu konuyu kirlilik yaratma ortalıkta. Ulan THT üyeleri için bir iyiliğim dokunsun diye program yazıyorum senin gibi fırlamalar gelip saçma sapan yorum atıyor yeter be ne çok boş muhabbet yapıyorsunuz kimisi Yok daha önce açıldı, Kanıt lazım paypal ödemesi göster, 2 - 3 klikle olmaz. Programı nekadar açık tutarsan okadar tıklar gelip burada saçma sapan yorum atıyorsun. Bakın tekrar söylüyorum İşine yarayan teşekkürünü etsin üstlere bakın millet insanca beğendimi kullanıyor geçiyor. Gelipte burada senin gibi boş muhabbet yapmıyor. Biraz insan olun insan.

işine geliyosa öyle koçum,öyle dandirikten bir program yapıpda,yok bcvc kasıyoruz şunu yapıyoruz bunu yapıyoruzla olmuyor bu işler,senin anlattıgın mevzu o kadar kolay bir mevzu olsaydı şimdiye kadar program yapılıp onun üstüne 10 güncelleme gelmişti,sanadiyoruz madem çalışıyosa kanıtla,ayrıca koskoca hitleapın giriş lerini saymayan bcvc giecek senin programın hitini sayacak :puah :puah :puah :puah
ayrıca sana insanlık dersi veririm deburası yeri degil,alışacaksın millet yaptıgımı begenmedi diye artistlik yapma hasret kalırsın foruma :yaho1

bozok3434

Katılımcı Üye
21 Haz 2015
263
0
işine geliyosa öyle koçum,öyle dandirikten bir program yapıpda,yok bcvc kasıyoruz şunu yapıyoruz bunu yapıyoruzla olmuyor bu işler,senin anlattıgın mevzu o kadar kolay bir mevzu olsaydı şimdiye kadar program yapılıp onun üstüne 10 güncelleme gelmişti,sanadiyoruz madem çalışıyosa kanıtla,ayrıca koskoca hitleapın giriş lerini saymayan bcvc giecek senin programın hitini sayacak :puah :puah :puah :puah
ayrıca sana insanlık dersi veririm deburası yeri degil,alışacaksın millet yaptıgımı begenmedi diye artistlik yapma hasret kalırsın foruma :yaho1
size katılıyorum,abi haklısınız vakit kaybı

kaanumay

Üye
20 Haz 2014
225
0
Bodrum

Benim işime gelecek bir durum yok programı yapıp koyan benim senin işine geliyorsa indirir kullanırsın ha işine gelmiyorsa çıkar gidersin bu konudan ben konuda size milyon dolarlar kazandırıcam demedim veya saniyede 10 tık demedim saçma sapan gelipte burada artistlikte diyemiyorum artık buna çocukluk sınıfına giriyor bu sakın bunu yapma. Haa programın çalıştığınımı görmek istiyorsun bak orada TIKLA yazısı yazıyor ona 1 kere tıklıyorsun sonra karşına yandex disk sayfası çıkıyor
t1tJEcC.png
butonuna 1 kere tıklayıp bak 1 ama sakın 2 kere tıklama indiriyorsun. Ardından çıkan programa 2 kere tıklayıp açıyorsun. sonra bahsettiğim şekilde kullanımda görürsün anlamazsan ordaki yazıları ben sana anlatırım :) ve böylece güzel güzel deniyorsun oluyormu olmuyormu burdan programı indirip kullanan 80 kişiye boş boş ötme insanlık dersinide senden alacak değilim ilk başta insan nedir bi onu öğren sonra insanlık dersi vermeye çalışırsın.
aga sorun bendemi 87 tıklama diyor başarılı ama 2 tıklama geliyor ?

Browser dan kontrol edermisiniz acaba reklamı geç butonuna tıklayıp aktarıyormu hedef siteye. Ona göre bir cevap bekliyorum sizden.

Son düzenleme:

neoplan37

Uzman üye
26 Şub 2014
1,696
1
C://
Çocukla oyun oynama üstüne kusar diye buna diyolar sanırım,ben sana gıcık oldum adamım nedeni ise şuraya senede bir gün gelip konu açıyosun,sonrada millete ukala ukala cevaplar yazıyosun,senlen tartışmayı çok istersim ama ne yazıkki senden çook önemli işlerim var,

kaanumay

Üye
20 Haz 2014
225
0
Bodrum
Çocukla oyun oynama üstüne kusar diye buna diyolar sanırım,ben sana gıcık oldum adamım nedeni ise şuraya senede bir gün gelip konu açıyosun,sonrada millete ukala ukala cevaplar yazıyosun,senlen tartışmayı çok istersim ama ne yazıkki senden çook önemli işlerim var,

Evet birilerine doğru düzgün bir cevap yazayım dedim o birileri üstüme kustu gibi birşeyler oldu :) tabi insanın kendini bilmesi önemli takdir ediyorum. Ha bu arada programın daha iyisini yapıcaksan ben direkt konuyu silerim hiç düşünmeden bekliyorum :)

LegendMaReS

Katılımcı Üye
31 Ara 2014
332
0

Dostum yeter begenmiyosan kullanmazsın boşa post kasma // İhbar

trojen00

Yeni üye
21 Haz 2015
4
0
Çalışmıyor çalışsada hiç bir işe yaramaz çöp konu adamlar bunun tedbirini almayacak bedava para yedirecek geell salaktı bizde inanıyoz ya way be :D

LegendMaReS

Katılımcı Üye
31 Ara 2014
332
0
Anlaşılan bunlar buraya post kasmaya geldi hadi kardeşim he çalışmıyo program hadii

kaanumay

Üye
20 Haz 2014
225
0
Bodrum
Anlaşılan bunlar buraya post kasmaya geldi hadi kardeşim he çalışmıyo program hadii

Ahahah sen ne bakıyorsun ya muhtemelen bunun yan hesapları bunlar bak 2 side mesaj yazdı offline oldu şimdide vatandaş online. neoplan37 Nekadar işsiz bir insansın sen. Pardon insan dedim çok özür dilerim benim hatam...
Teşekkürler dostum , program çalışmaktadır. programlama alanında başarılarını dilerim. Mantık güzel.

Teşekkür ederim işinize yaradıysa ne mutlu bana :) bol kazançlar.

trojen00

Yeni üye
21 Haz 2015
4
0
Ayakçı mayakçı düzgün konuş asabımı bozma benim,terbiyesizlik yapma lale modlar bile sen gibi tavır almaz lan sen ne ayaksın da laga luuga yapıyon ***

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.