Bu Hayatta Yaptığınız En Büyük Hata Nedir ?

banhima

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
994
1
Selamın aleykum, arkadaşlar bu hayatta bir hata işleyipde düzeltmek istediniğiniz varmı keşke boyle yapmasaydım böyle yapsaydım dediğiniz veya birini üzdüğünüz bir olay herkes kendi olayını anlatırsa dertleşiriz.

banhima

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
994
1
Evet beyler bu hayatta yaptınız en büyük hata nedir ?

Gr££D

Kıdemli Üye
27 Haz 2013
2,468
0
Monte Viere
şaşı bir arkadaşımla tüm sınıfımız dalga geçiyordu bende onların böyle yapması sebebiyle ona karşı soğuk davranmaya başladım hayatımda pişman olduğum yegane şeydir keşke yapmasaydım.

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
3 yıl kadar önce arkadaşlarım hırsızdı elbise,kalem,çikolata ne ararsan çalmışlardı ben hiç çalmadım sadece verirlerse yiyodum :) bir gün böyle olmuyo sende arakla bir şeyler dediler bir tadelle çaldıydım :) ama pişmanım şimdi arkadaş ortamınıda değiştirdim umarım kimse yapmaz :)

banhima

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
994
1
şaşı bir arkadaşımla tüm sınıfımız dalga geçiyordu bende onların böyle yapması sebebiyle ona karşı soğuk davranmaya başladım hayatımda pişman olduğum yegane şeydir keşke yapmasaydım.

Kardeşim senin gibi birini de gördüm ya helal olsun bunun pişmanlığını duymak bile adamlığını gösterir.

BossForce

Üye
24 Eki 2015
173
0
Manisa
Babaanneme son kez sarılamadan ölmüştü, sevdiklerinizi kırmayın, onların değerini bilin, hayatı sanki yarın ölecekmiş gibi yaşayın.

DjBatur

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,375
1
Azerbeycan
3.Sinifta Kiz Arkadaşimla Sinemaya Gidicez Diye Para Biriktiriyordum Bu Seneye Kadar Biriktirdim 7.000 Olmuş Bi Tane Araba Alıcam :D

TrTorium

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,455
0
uid=0(root)
Valla Belki Çocukça Gelebilir Ama Yaş 20;

Ders Çalışmamak(YGS-LYS) Yani Şimdi Gidip ODTÜ'de,İTÜ'de,Bilkent'de paşalar gibi okumak vardı

Sanayeryokburada

Uzman üye
10 Tem 2015
1,828
1
1
Aslında 10'dan fazla pişman olduğum hatalar oldu.Şu an aklıma gelen en büyük pişmanlığım çocukluğumun kıymetini bilememek.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.