Bu Hayatta Yaptığınız En Büyük Hata Nedir ?

mrc2000

Katılımcı Üye
1 Şub 2015
870
0
İstanbulda çok sevdiğim bir kız vardı kız çıkmak istedi bense hep konusmak istediğim iin dost kalalım dedim ikihafta sonra birdaha konuşmadıkhalaözlüyorum aklımda ve sigaraya başlamak ama bıraktım allaha sükür

banhima

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
994
1
Hiç bir hata yapmamam

Hatasız kul olmaz kardeşim .

3 yıl kadar önce arkadaşlarım hırsızdı elbise,kalem,çikolata ne ararsan çalmışlardı ben hiç çalmadım sadece verirlerse yiyodum :) bir gün böyle olmuyo sende arakla bir şeyler dediler bir tadelle çaldıydım :) ama pişmanım şimdi arkadaş ortamınıda değiştirdim umarım kimse yapmaz :)

Uymasaymışsın ama neyse bir kere yapmışsın hatanın farkına varmak da güzel .

Babaanneme son kez sarılamadan ölmüştü, sevdiklerinizi kırmayın, onların değerini bilin, hayatı sanki yarın ölecekmiş gibi yaşayın.

Aynen kardeşimden farkı olmayan bir arkadaşımla ölmeden önce bir gun once oyun oynamıştık ertesi gün arkadaşım motor kazasında öldü ona çok üzüldüm...

Gr££D

Kıdemli Üye
27 Haz 2013
2,468
0
Monte Viere
İkinci hatam ise kız arkadaşıma artık beni sevip sevediğini sormaktı.bu onunla son konuşmamızdı :( bu konuda bir pişmanlık hissetmiyorum hatta hala seviyorum onu ama 7 ay oldu hala muhabbetimiz var ama bazen keşke sormasaydın diyor eğer sormasaydın büyük ihtimalle ayrılmazdık en azından bir süre daha.

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
23
.
Hayatımda asla bulamayacağım sarışın mavi gözlü sexi bir kızın teklifini kabul etmedim.Şimdi o kızı arıyorum bidaha o şans bende nerdeeee.

banhima

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
994
1
İstanbulda çok sevdiğim bir kız vardı kız çıkmak istedi bense hep konusmak istediğim iin dost kalalım dedim ikihafta sonra birdaha konuşmadıkhalaözlüyorum aklımda ve sigaraya başlamak ama bıraktım allaha sükür

Çok üzüldüm kardeşim,ama sigarayı bıraktığına sevindim.

Babamın evlenmesine izin vermekti...

Bazen nelerin neyi getireceğini insan kestiremiyor işte kardeşim .

The Black Norton

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,384
1
Ban City :)
Bir Sevgili Yapmıstım Kendıme Eskı Mahallede İşte Herneyse Ordan Tasındık Dıye Kızdan Ayrılmıstım Sonra Pişman Oldum Yıne Çıkma Teklıfı Ettım Kız Ihanet Ettı :) En Buyuk Hatam Budur :D

banhima

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
994
1
Hep gulecekmiyiz birazda dertleşelim dertleşmek bizimde hakkımız değil mi ama ? ☺

Redlion12

Kıdemli Üye
3 Ara 2015
2,023
1
~
Orta okulun başlarında sigarayla tanıştım, sanırım en büyük pişmanlığım bu lise sona geldik hala içiyoruz Allah sonumuzu hayır etsin

Reis1905

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
440
0
Konya
Taekwando maçında bi almandan dayak yemiştim sonra 6-7 kişi almanları dövdük ve lisansım elimden alındı

TeSKILATC

Yeni üye
30 Ocak 2016
24
0
Hatalarım olmasa bugün ki aklım olmazdı e bugün ki aklım olsa o hataları yapmazdım. Hangisinden başlayayım ki :)

1nvisible

Yeni üye
29 Ocak 2016
47
0
Kardeşim ne güldüm ya ama Türklüğü de ezdirmemişsiniz helal olsun size...

Aslında düşündüğünün tam tersi de olabilir. O kişi Almanya'ya döndüğünde Türk'ler işte böyle insanlar diyecek oradakilere. Bilmem bilir misin bir İtalyan deyimi vardır : "Anneciğim Türk'ler geliyor!". Maalesef dünyada bazı yerlerde böyle bir imajımız var. Bunu böyle düzeltemeyiz.

banhima

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
994
1
Aslında düşündüğünün tam tersi de olabilir. O kişi Almanya'ya döndüğünde Türk'ler işte böyle insanlar diyecek oradakilere. Bilmem bilir misin bir İtalyan deyimi vardır : "Anneciğim Türk'ler geliyor!". Maalesef dünyada bazı yerlerde böyle bir imajımız var. Bunu böyle düzeltemeyiz.

Oda farklı bir bakış açısı saygı duyuyorum...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.